هنروتجربه:نشست‌های تخصصی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با اجرای رامتین شهبازی برگزار می‌شود.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، رامتین شهبازی، نویسنده، منتقد و پژوهش‌گر حوزه سینما اجرای نشست‌های تخصصی جشنواره بین‌المللی «فیلم کوتاه» تهران را در سی و هفتمین دوره آن بر عهده دارد.

رامتین شهبازی متولد ۱۳۵۷ و دارای مدرک کارشناسی ارشد ادبیات نمایشی است. او مدرس دانشگاه است و از جمله تالیفات او می‌توان به کتاب‌های «جستاری در جامعه شناسی فیلم»، «نشانه‌شناسی فرهنگ تئاتر» و «ادبیات پهلوی» اشاره کرد. این منتقد و پژوهش‌گر نگارش مقالاتی چون «بررسی تاثیر هنر نقاشی در گونه نمایشی پرده خوانی»، «تئاتر سنتی و آیینی»، «مطالعه بر بازی زبانی مرکز»، «حاشیه در نمایش آیینی سنتی سیاه بازی»، «مطالعه‌ای بر نمایشنامه توپ لاستیکی» را در کارنامه کاری خود دارد.

نشست‌های تخصصی «۳۷-۲۰» در قالب ۲۰ جلسه از ۷ تا ۱۷ آبان‌ماه به صورت مجازی در صفحه اینستاگرام انجمن سینمای جوانان ایران با شناسه کاربری @iycs.ir با حضور مدرسان ایرانی و خارجی برگزار می‌شود. در روز نخست نشست‌های «۳۷-۲۰» با سعید پوراسماعیلی معاون فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران گفت‌وگو می‌شود.

سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی «فیلم کوتاه» تهران به دبیری سید صادق موسوی از هفتم آبان آغاز می‌شود.