هنروتجربه: فیلم کوتاه «Voice» به کارگردانی علی عبدالهی به پایان فیلم‌برداری رسید.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی پروژه، تصویربرداری فیلم کوتاه «Voice» به نویسندگی و کارگردانی علی عبدالهی و تهیه‌کنندگی حامد قریب به پایان رسیده و برای طی کردن مراحل پس از تولید، روی میز تدوین قرار گرفت.۰عبدالهی از جمله نویسندگان در عرصه تئاتر و ادبیات داستانی بوده که پیش از این نویسندگی و کارگردانی فیلم کوتاه «تجربه» را نیز برعهده داشته است.

فیلم «Voice» برشی از زندگی یک صدابردار سینما است که در حین رساندن مسافران، شب و روز را در یک ماشین و با شنیدن صداهایی که از زندگی عاشقانه خود ضبط کرده سپری می‌کند.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: «هانا: اگه یه روز دلت برام تنگ شه چیکار می‌کنی؟ ابی: خیلی صدات و گوش می‌دم.»هانا کامکار، ابراهیم عزیزی، خلیل ظروفچیان بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداختند.

این فیلم کوتاه که به طور کامل در یک ماشین ضبط شده، برای شرکت در جشنواره‌های داخلی و خارجی آماده می‌شود.

از دیگر عوامل این اثر می‌توان به حامد قریب تهیه‌کننده و مدیر تولید، شاهین طوفان مدیر تصویربرداری، محسن نانکلی صدابردار، علی گورانی تدوین، سروش حسین‌جانی دستیار کارگردان، ناهید رضایی منشی صحنه، محمدرضا امینی، حمزه نصیری، محمد جواد کبیری گروه فیلم‌برداری، علیرضا خضرایی عکاس، شادان کمیلی گریم، کیان عزیزیان تدارکات، سهراب تیموریان سینه‌موبیل و سعید موسوی ساخت عروسک اشاره کرد.