هنروتجربه: فیلم انیمیشن «ملکوت» به کارگردانی فرنوش عابدی موفق به دریافت دو جایزه از جشنواره لیورپول انگلستان شد تا مجموع جوایز جهانی خود را به عدد ۳۷ برساند.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در جشنواره فیلم لیورپول انگلستان موسوم به «The Dead of Night Film Festival» که طی هفته جاری برگزار شد، انیمیشن کوتاه «ملکوت» ساخته فرنوش عابدی موفق به دریافت جایزه بهترین کارگردانی و بهترین موزیک شد. این سی و ششمین و سی و هفتمین جایزه «ملکوت» از جشنواره‌های بین‌المللی است که در سال ۱۳۹۹ به دست آمده است.

«ملکوت» درباره‌ یک نوازنده پیانو است که پس از حادثه‌ای دستش را از دست می‌دهد و دیگر قادر به ساز زدن نیست، سپس دست‌های او پیوند زده می‌شود، اما این دست‌ها به سمت شرارت و پلیدی پیش می‌روند…

«ملکوت»/ نویسنده، کارگردان، تدوینگر، تهیه‌کننده: فرنوش عابدی-فیلم‌بردار و نورپرداز: محمد غفاری-انیماتور: فرنوش عابدی و ملیحه غلام‌زاده-صدابردار، صداگذار و موسیقی: سروش عابدی-مدیر تولید و دستیار کارگردان: نگاه فردیار-پخش‌کننده: نگاتیو آرت استودیو-تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

برچسب‌ها: