هنروتجربه:نشست‌های تخصصی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با حضور سینماگران و اساتید ایرانی ادامه پیدا می‌کند.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، نشست‌های تخصصی جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران در روز هفتم، میزبان ۲ سینماگر ایرانی است که به موضوع «پیشنهادهای جدید در سینما» خواهند پرداخت.

در روز سه‌شنبه ۱۳ آبان‌ماه، نشستی با عنوان «ایده‌های جدید فیلم‌نامه‌های جدید» ساعت ۲۰ با حضور کاظم ملایی برگزار می‌شود.در ساعت ۲۲ هم بهنام بهزادی نشست «ایده‌های جدید فیلم‌های جدید» را برگزار می‌کند. این نشست‌ها با اجرای رامتین شهبازی، منتقد و نویسنده سینما از اینستاگرام انجمن سینمای جوانان ایران به صورت ارتباط زنده پخش می‌شود.

احمد الستی، داریوش خنجی، شادمهر راستین، کیوان علی‌محمدی، رامتین شهبازی، سعید رحمانی، وحید گلستان و تی‌یام یابنده از دیگر سینماگران و اساتید حاضر در این نشست‌ها هستند.

طبق اعلام ستاد خبری جشنواره فیلم کوتاه تهران،۲ فیلم به جمع فیلم‌های راه یافته به بخش مسابقه سینمای ایران این رویداد اضافه شدند.

«انکاس» به کارگردانی محمود شاکری از بندرعباس و «صحنه» به کارگردانی امیر مهندسیان از تهران به فیلم‌های بخش مسابقه سینمای ایران اضافه شدند. بدین ترتیب تعداد ۶۹ فیلم در بخش رقابتی داستانی جشنواره در دوره سی و هفتم حضور دارند.

سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با برگزاری بخش نشست‌های تخصصی تا ۱۷ آبان ادامه دارد.