هنروتجربه: چهارمین دوره هفته فیلم اروپایی از ۱۷ تا ۲۶ آبان ماه ۱۳۹۹ به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

چهارمین دوره هفته فیلم اروپایی از ۱۷ تا ۲۶ آبان ماه ۱۳۹۹ به صورت آنلاین برگزار و آثار از طریق پلتفرم هاشور در دسترس هستند. برای تماشای آثار به نمایش درآمده در این رویداد سینمایی در سایت هاشور توجه به نکات زیر ضروری است:

تمامی فیلم‌ها همان‌گونه که در سینما  ارائه می‌شوند فقط در ساعت مشخص شده در جدول پخش، به نمایش درمی‌آیند. (اگر از میانه زمان فیلم شروع به دیدن کنید ابتدای فیلم را از دست داده‌اید) . برای دیدن فیلم‌ها مخاطبان باید به سایت هاشور با نشانی  www.hashure.com وارد شوند.

کسانی که در سایت هاشور عضو نیستید و حساب کاربری ندارند در ابتدا باید برای خود حساب کاربری ایجاد نمایند.

راهنمای ایجاد حساب کاربری
برای ایجاد حساب کاربری  بعد از ورود به سایت هاشور، با انتخاب گزینه وارد شوید که در قسمت بالای سمت راست منوی اصلی قرار دارد، به قسمت ثبت نام وارد شده و با درج شماره تلفن همراه خود یا با درج آدرس ایمیل خود ، ثبت نام و رمز ورود شخصی خود را که ترکیبی از چهار عدد است را با انتخاب خودتان در قسمت مشخص شده درج  کنید. بعد از ثبت نام با درج رمز ورود در قسمت مشخص شده ، وارد سایت شده و در صفحه  هفته فیلم اروپایی طبق دستورالعمل زیر فیلم مورد نظر خود را مشاهده کنید.

در صورتی که از قبل در سایت هاشور عضو هستید فقط باید وارد شوید.

انتخاب گزینه «هفته فیلم اروپایی»
برای دیدن فیلم‌ها به راحتی می توانید با انتخاب گزینه «هفته فیلم اروپایی» که در منوی اصلی بالای صفحه قرار دارد، وارد آن صفحه شده و با توجه به برنامه نمایش فیلم‌ها که بر روی صفحه قرار دارد ، فیلم مورد نظر را با توجه به تاریخ روز، نمایش و ساعت نمایش مشاهده کنید.

از روی جدول پخش، فیلم مورد نظر خود را با توجه به زمان اکران انتخاب نمایید.وارد صفحه پخش فیلم شده و فیلم را تماشا کنید. توجه داشته باشید فیلم فقط در زمان مشخص شده در جدول برنامه ها ، اکران می‌شود.پوستر هر فیلم در حال نمایش، روی صفحه اصلی و درقسمت چپ صفحه قابل مشاهده است.

توضیح : لطفا رمز عبور را به خاطر داشته باشید و یا برای خود یادداشت کنید. در صورتی که به هر دلیلی رمز عبور خود را فراموش کردید، طبق درخواست شما، رمز عبور جدید به شماره تلفن همراه یا آدرس ایمیلی که با آن ثبت نام کرده‌اید، ارسال می‌شود.