هنروتجربه: مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش تا ۳۰ آبان‌ تمدید شد.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش، مهلت ارسال آثار به چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش به دبیری ابراهیم حصاری که پیش از این تا ۱۸ آبان اعلام شده بود، تا جمعه ۳۰ آبان تمدید شد.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند در دو بخش فیلم کوتاه و فیلم‌نامه با موضوع سفر و گردشگری و نگاه ویژه به دریا از ۱۸ تا ۳۰ آبان با مراجعه به سایت این رویداد به نشانی http://mowjfest.kish.ir نسبت به ثبت‌نام و بارگذاری آثار خود اقدام کنند.

تمامی فیلم‌ها با موضوع سفر، گردشگری و موضوع ویژه «دریا» که سعی در نشان دادن فرهنگ‌ها، آداب و رسوم، جذابیت‌ها و قابلیت‌های گردشگری مناطق مختلف ایران و نیز موضوعات مرتبط با دریا را دارند، می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند. در موضوع سفر فیلم‌هایی که به شکل مستقیم و غیرمستقیم به مقوله سفر اشاره دارند ذیل این موضوع قرار می‌گیرند.

در بخش فیلم‌نامه نیز تمامی فیلم‌نامه‌های کوتاه که ذیل موضوعات جشنواره (سفر و گردشگری – نگاه ویژه: دریا) به نگارش درآمده باشند، می‌توانند به رقابت بپردازند. فیلم‌نامه‌هایی که با محوریت اقلیم جنوب و بعضا جزیره کیش به نگارش درآمده باشند در نگاه ویژه‌تری قرار خواهند گرفت.

چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش از ۲۸ بهمن لغایت ۱ اسفند ۱۳۹۹ در جزیره کیش برگزار می‌شود.