هنر و تجربه: لین رمزی که فیلم‌های کابوس‌وارش اغلب در قالب ژانر قراردارند ، اولین تجربه خود در ژانر وحشت را با اقتباس از رمان کالت استیون کینگ با نام «دختری که تام گوردن را دوست داشت» / The Girl Who Loved Tom Gordon (1999) جلوی دوربین می‌برد.

رمزی فیلم را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از کریستی هال (یکی از خالقان سریال نتفلیکسی «من با این موافق نیستم» / I Am Not Okay With This) و خودش کارگردانی می‌کند. تولید قرارست از سال آینده میلادی آغاز شود و جالب این‌که تهیه‌کنندگان فیلم هم از نام‌های آشنای ژانر وحشت هستند؛ از جمله کریستین رومرو همسر سابق جرج ای. رومرو فقید یا روی لی تهیه‌کننده پرفروش‌ترین فیلم ترسناک تاریخ سینما «آن» / It محصول ۲۰۱۷٫

داستان رمان استیون کینگ درباره تریشا مک‌فارلند نه‌ساله است که وقتی با مادر تازه مطلقه و برادرش به پیاده‌روی  رفته‌اند، از آن‌ها جدا می‌شود. او گم می‌شود و روزها در دل جنگل سرگردان است و فقط رادیوی کوچکی را با خود دارد. تریشا که طرفدار پروپاقرص تام گوردن بازیکن باستن رِد ساکس است ، به بازی‌های بیسبال گوش می‌دهد و تصور می‌کند که قهرمانش او را نجات خواهد داد. در این میان، مشکلات طبیعی تنها تهدیدکنندگان او نیستند و احتمالاً موجودی خطرناک او را در جنگل‌های تاریک دنبال کرده است.

  • ایندی‌وایر