هنروتجربه: فیلم سینمایی «دشمنان» اولین فیلم سینمایی علی درخشنده در بخش مسابقه اصلی بیست و چهارمین جشنواره فیلم «شب‌های سیاه تالین» به نمایش در می‌آید.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی فیلم، «دشمنان» اولین فیلم سینمایی علی درخشنده به تهیه‌کنندگی مجید برزگر و نویسندگی بردیا یادگاری در اولین حضور بین‌المللی خود در بخش «مسابقه اصلی» بیست و چهارمین جشنواره فیلم «شب‌های سیاه تالین» حضور دارد. این جشنواره  از ۲۳ آبان‌ در کشور استونی آغاز شده و تا ۹ آذرماه به صورت حضوری و آنلاین ادامه دارد.

«دشمنان»  امروز چهارشنبه ۲۸ آبان‌ماه در پنج سانس در این جشنواره به نمایش در می‌آید. علی درخشنده پیش از این به عنوان دستیار کارگردان و برنامه‌ریز در تعداد زیادی از فیلم‌ها حضور داشته و فیلم‌های کوتاهی همچون «آماس»، «محاق»، «به همین سادگی» و «صبور باش» را در کارنامه خود دارد.

رویا افشار بازیگر سینما و تئاتر ایفاگر نقش اصلی این فیلم است و از دیگر بازیگران «دشمنان» می‌توان به ندا جبرئیلی، مسعود دلخواه، قربان نجفی، علی بی‌غم، سینوهه دانشمند، توران یاقوتی و سعید آرمند اشاره کرد.

پخش بین‌المللی «دشمنان» را مدیریت مرجان علیزاده بر عهده دارد.

در خلاصه داستان این فیلم سینمایی آمده است: «شیوا گفت همه‌اش احساس می‌کنم شهاب هر شب داره از پشت این درخت‌ها بهمون نگاه می‌کنه! و زهره به آهستگی سرچرخاند سمت پنجره.»