هنروتجربه: فیلم‌برداری فیلم سینمایی «آهو» اولین فیلم هوشنگ گلمکانی به پایان رسید.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم‌برداری فیلم سینمایی «آهو» به کارگردانی هوشنگ گلمکانی و تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی که با رعایت پروتکل‌‌های بهداشتی چهل روز به طول انجامید، در شمال کشور به پایان رسید و مراحل فنی آن آغاز شده است.

فیلم‌نامه «آهو» با نگاهی به داستان «پروانه‌ها در برف می‌رقصند» اثر نازنین جودت، توسط گلمکانی و سپیده آرمان به نگارش در آمده و مدیر فیلم‌برداری‌اش علیرضا زرین‌دست بوده است.

«آهو» حکایت انزوای خودخواسته دختری است که آرزوهایش را بر باد رفته می‌بیند اما هنوز امیدش را از دست نداده است، از بازیگران این فیلم می‌توان به‌ رضا کیانیان، علی مصفا، حامد کمیلی، سهیلا رضوی، رضا یزدانی با معرفی سپیده آرمان در نخستین نقش سینمایی‌اش اشاره کرد.

هوشنگ گلمکانی سردبیر ماهنامه فیلم پس از ۴۸ سال فعالیت مطبوعاتی و نقد فیلم، نخستین فیلم بلند سینمایی‌اش را کارگردانی کرده‌است.

دیگر عوامل این فیلم عبارتند از:جانشین تهیه‌کننده: سعید مروت‌پور- مشاور کارگردان: سامان سالور-مدیر برنامه‌ریزی و دستیار اول کارگردان: عادل معصومیان- فیلم‌بردار: رضا نوروزی، مدیر تولید: مجید بابایی-جانشین تولید: آرش نجفی-مجری طرح: قصیده گلمکانی-تدوین‌گر: عماد خدابخش، طراح چهره‌پردازی: محسن دارسنج-طراح صحنه: سعید آهنگرانی-صدابردار: بابک اخوان-طراح لباس: ثنا نوروزبیگی-عکاس: حبیب مجیدی و مشاور رسانه: امید سهرابی

برچسب‌ها: