هنروتجربه: کاوه صباغ‌زاده که فیلم «ایتالیا ایتالیا» او  در بخش هنروتجربه سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر هم حضور داشت، می خواهد امسال با «رمانتیسم عماد و طوبا» در این جشنواره شرکت کند.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، فیلم بلند سینمایی «رمانتیسم عماد و طوبا» به ‌کارگردانی کاوه صباغ‌زاده و تهیه‌کنندگی مهدی صباغ‌زاده تا هفته آینده برای ارایه به سی و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر آماده می‌شود.

کاوه صباغ‌زاده در این باره گفت: «نود و نه درصد کار انجام ‌شده است و تا هفته آینده فیلم آماده نمایش خواهد شد، فرم شرکت در سی و نهمین جشنواره ملی فیلم فجر را آماده کرده‌ایم و امیدوار هستیم اولین نمایش فیلم در جشنواره فیلم فجر باشد».

او درباره جشنواره امسال و موفقیت دومین فیلم بلند سینمایی خود که با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تولید شده عنوان کرد: «نمی‌دانم فیلم چقدر بتواند نظر داوران را جلب کند اما گروه سازنده «رمانتیسم عماد و طوبا» تمام تلاش خود را کرده‌اند تا فیلم خوبی را بسازند و همه اعضای گروه تمام توان خود را به کار گرفته‌اند.خیلی خوشحالم که جشنواره قرار است به شکلی متفاوت برگزار شود چرا که با وضعیت پاندمی به وجود آمده بعید می‌دانم تا چند ماه آینده این مشکل به‌ طور کامل برطرف شود و به نظرم برگزاری جشنواره حداقل کمک می‌کند تا تعداد فیلم‌هایی که امسال ساخته ‌شده‌اند، مقداری از بلاتکلیفی درآیند و از تراکم فیلم‌ها جلوگیری می‌کند. اگر جشنواره امسال برگزار نمی‌شد و به سال آینده موکول می‌شد، برپایی آن از هر لحاظ، هم داوری و هم انتخاب، از بین تعداد فیلم‌های بالا سخت‌تر بود. امیدوارم جشنواره امسال با توجه به رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی به‌ خوبی برگزار شود و هیچ آسیبی به هیچ انسانی وارد نشود».

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «وقتی سرنوشت برای اولین بار عماد و طوبا را رو به روی هم قرار داد، هر ۲ خوب می‌دانستند که عشق بیشتر یک مهارت است تا هیجان و تپش قلب و خارش پوست…».

 در «رمانتیسم عماد و طوبا» بازیگرانی مانند حسام محمودی، الناز حبیبی، علی انصاریان، مرتضی علی عباس میرزایی، ستایش تارانی، سانیا رمضانی، سام ولی‌پور به ایفای نقش پرداخته‌اند.

از جمله عوامل این فیلم می‌توان به کارگردان: کاوه صباغ زاده، نویسنده فیلم‌نامه: کاوه صباغ زاده (اقتباسی آزاد از داستانی اثر آلن دوباتن)، تهیه‌کننده: مهدی صباغ‌زاده، با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی، مدیر تولید و مجری طرح: ناصر مقدس، مدیر فیلم‌برداری: شهرام نجاریان، تدوین: پگاه احمدی، طراح جلوه‌های بصری: سینا قویدل، طراح گریم: محسن دارسنج، طراح صحنه: محمدرضا میرزامحمدی، طراح لباس: آرام موسوی، گفتار متن: سارا بهرامی، موسیقی: پیام آزادی، صدابردار: ساسان نخعی، صداگذاری و ترکیب صدا: آرش قاسمی، برنامه‌ریز و دستیار اول: مهدی فهیمی، دستیار دوم: آوا بالاور، منشی صحنه: دنیا راد، جلوه‌های ویژه: ایمان کرمیان، آرش آقا بیک، طراح بدلکاری:امیر بدری اشاره کرد.