هنروتجربه: فیلم سینمایی «زنی با ارابه چوبی» به کارگردانی خداداد جلالی آماده نمایش شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، خداداد جلالی کارگردان سینما، درباره آخرین وضعیت تولید «زنی با ارابه چوبی»، به باشگاه خبرنگاران جوان گفت: «مراحل فنی این اثر به پایان رسید و آماده نمایش شده است. باید برای حضور در جشنواره‌های خارجی برنامه‌ریزی کنیم».جلالی پیش از این درباره اولین نمایش فیلمش، گفته بود که هدف ما حضور در جشنواره‌های خارجی است. در نظر داریم که کار خود را با حضور در جشنواره کن آغاز کنیم.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: «آرش دانشجوی رشته فلسفه همراه دوستش بهمن برای تحقیقات تز دانشگاهی به روستایی در شمال کشور می‌روند و نام تحقیق آن‌ها تحصیل میان واقعیت تا حقیقت است و آرش و بهمن آنجا با دختری به نام ستاره آفاق که شاعر است آشنا می‌شوند و در این میان آرش عاشق ستاره می‌شود».
«زنی با ارابه چوبی» پنجمین فیلم بلند سینمایی خداداد جلالی است که فیلم‌نامه آن توسط این کارگردان به مدت دو سال به نگارش در آمده است. تهیه‌کنندگی این فیلم نیز برعهده محمد حسن نجم است. در این فیلم سینمایی محمدرضا فروتن، سمانه نصری، پوریا پورسرخ، حسین سلیمانی، مریم نعمتی‌نیا، نیوشا ضرابی، مهری آل‌آقا، فرامرز روشنایی، بهشته آلیان، بهار داورزنی، رضا اولادی، فریبا متخصص و قاسم زارع به ایفای نقش پرداختند.
فیلم سینمایی «دختری با جوراب قرمز» دیگر ساخته خداداد جلالی، پیش از این در گروه هنروتجربه به نمایش درآمده بود.