هنر و تجربه: لارس فون تریه پس از آخرین باری که جشنواره کن و مخاطبانش را با درامی درباره یک قاتل زنجیره‌ای با عنوان «خانه‌ای که جک ساخت» / The House That Jack Built محصول ۲۰۱۸ یک بار دیگر شوکه کرد، پروژه جدیدی را کار نکرده است.

تازگی «زنتروپا پروداکشنس» اعلام کرده است که فون تریه دوباره سراغ مجموعه بیمارستانی خود با نام «پادشاهی» می‌رود و فصل سوم و پایانی این سریال را با نام The Kingdom Exodus برای سال ۲۰۲۲ آماده نمایش خواهد کرد. فیلم‌برداری، سال آینده میلادی انجام می‌شود و فصل سوم شامل پنج قسمت یک‌ساعته خواهد شد. تهیه‌کنندگان گفته‌اند که ترکیبی از شخصیت‌های قدیمی و جدید در قالب کارکنان و پزشکان بیمارستانی دانمارکی ظاهر می‌شوند و دوباره رویارویی‌شان با اتفاق‌هایی فراطبیعی و غیرقابل توضیح به نمایش گذاشته می‌شود.

فصل سوم «پادشاهی» پس از سال ۱۹۹۷ و پایان فصل دوم قرار بود ساخته شود ولی به خاطر مرگ دو تن از بازیگران فیلم و تمرکز تمام‌وقت فون تریه روی سینما و  فیلم‌های مختلف، به فراموشی سپرده شد. فون تریه فیلم‌نامه فصل سوم را با همکاری نیلس وورسِل می‌نویسد که در نگارش این سریال و بعضی از اولین فیلم‌های او مثل «اروپا» / Europa، «اپیدمیک» / Epidemic و «عنصر جنایت» / The Element of Crime همراهش بود.

  • ایندی‌وایر