یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹: شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت می گوییم
FA EN
شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت می گوییم
فراخوان شرکت در جشنواره «هنر زنده است» منتشر شد

فراخوان شرکت در جشنواره «هنر زنده است» منتشر شد

هنروتجربه: جشنواره آنلاین «هنر زنده است» در چهار بخش فیلم، تئاتر، موسیقی و دیجیتال آرت برگزار می‌شود.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از  روابط عمومی جشنواره «هنر زنده است»، فراخوان اولین جشنواره آنلاین «هنر زنده است» در چهار بخش فیلم به دبیری کمال تبریزی، تئاتر به دبیری بهروز غریب پور، موسیقی به دبیری فردین خلعتبری و دیجیتال آرت به دبیری محمود کلاری منتشر شد.

اولین دوره این جشنواره آنلاین در چهار بخش فیلم، تئاتر، موسیقی و دیجیتال آرت برای عرضه آثار هنری در سراسر ایران در پلتفرم‌های نمایشی برگزار می‌شود.جشنواره «هنر زنده است» مولود شرایطی است که بیماری کوید ۱۹ بر جامعه جهانی تحمیل کرده است. باوجود مصائبی که این پاندومی به بار آورد، انگیزه‌ای ایجاد شد تا ضمن توجه به راه‌های ارتباطی سنتی، راه‌های پرامکان ارتباط مجازی از نو مورد توجه قرار گیرد.

دبیران بخش‌های مختلف، در نشست رسانه‌ای جزییات جشنواره آنلاین «هنر زنده است» را اعلام خواهند کرد. متن کامل فراخوان در آدرس فرم ثبت‌نام این جشنواره  portal.aafestival.ir  موجود است.علاقه‌مندان جهت شرکت در بخش‌های مختلف جشنواره «هنر زنده است» از امروز شنبه بیست و نهم آذر ماه تا یکم بهمن ۹۹ می‌توانند آثار خود در بخش فیلم بلند را به نشانی دبیرخانه ارسال و سایر آثار خود در بخش‌های مختلف را در فرم ثبت نام جشنواره بارگذاری کنند.

نخستین دوره جشنواره «هنر زنده است» با مشارکت موسسه فرهنگی هنری «برداشت آخر» و مجموعه هنری «مربع ۱۱» به شکل رقابتی در شبکه‌های اینترنتی با حمایت مادی بخش خصوصی و حمایت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ۱۰ لغایت ۲۰ اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

*

code