هنروتجربه: فیلم‌برداری مستند «جستجو در تنگنا» به کارگردانی مهرشاد کارخانی با موضوع امیر نادری فیلم‌ساز سینمای ایران ادامه دارد.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم‌برداری فیلم مستند «جستجو در تنگنا» با موضوع امیر نادری فیلم‌ساز سینمای ایران به کارگردانی مهرشاد کارخانی در تهران ادامه دارد. تدوین این فیلم که محصول مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی است نیز هم‌زمان در حال انجام است.

در خلاصه موضوع «جستجو در تنگنا» آمده است: «این مستند نگاهی تحلیلی به شخصیت درونی امیر نادری و دنیای او دارد و به گوشه‌ای از آثار ساخته شده توسط این کارگردان در سینمای ایران تا قبل مهاجرت او از کشور می‌پردازد».

«جستجو در تنگنا» هم‌اینک روزهای پایانی فیلم‌برداری خود را در فضای کرونایی خیابان‌های تهران سپری می‌کند و تدوین آن توسط یاور تورنگ آغاز شده است.

عوامل تولید این فیلم ۶۰ دقیقه‌ای عبارتند از نویسنده، کارگردان وتهیه‌کننده: مهرشاد کارخانی، تدوین: یاور تورنگ، تصویربردار: امیر بنی‌اسدی،صدابردار: حمید کریمی، عکس: عسل هاشمی‌سراج، تدارکات: یزدان کارخانی، محصول: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی