هنروتجربه: مریم بحرالعلومی پس از صدور پروانه ساخت برای فیلم سینمایی «قطع فوری» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی خودش، به زودی آن را جلوی دوربین می‌برد.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم «قطع فوری» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مریم بحرالعلومی این روزها مرحله پیش‌تولید را با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی سپری می‌کند تا پس از صدور پروانه ساخت، مقابل دوربین برود.

شقایق فراهانی، علی انصاریان، افسانه کمالی و سیاوش چراغی‌پور، با معرفی ساسان کریمی اولین گروه بازیگران این فیلم هستند که تاکنون حضورشان قطعی و تست گریم آن‌ها انجام شده است.

«قطع فوری» سومین فیلم بلند مریم بحرالعلومی پس از فیلم‌های «پاسیو» و «شهربانو» به شمار می‌رود.

فیلم‌نامه «قطع فوری» بر اساس طرحی از مریم بحرالعلومی در قالب اجتماعی به نگارش در آمده و روایت‌گر داستانی در شبی پاییزی است که زمین لرزه‌ای تهران را می‌لرزاند.

عواملی که تاکنون همکاری‌شان را با «قطع فوری» آغاز کرده‌اند عبارتند از نویسندگان فیلم‌نامه: مریم بحرالعلومی، لیلا نیکزاد- مدیر فیلم‌برداری: آرش خلاقدوست- مجری طرح و جانشین تولید: علیرضا کیان‌ارثی- طراح چهره‌پردازی: مهدیه اعرابی-برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان: کتایون درخشان وزیری- عکاس: علی یعقوبی- دستیار دوم کارگردان: محمد منتظمی- مشاور روانشناس: روشنک نراقی- طراح لوگو: امیر صومعه- گرافیست: غزل رنجبری- مشاور رسانه‌ای و تبلیغات: مریم قربانی‌نیا