هنروتجربه: مستند اجتماعی «پیله» با موضوع رهایی از اعتیاد و مواد مخدر به تهیه کنندگی و کارگردانی محمد کارت تولید شده و قرار است از تلویزیون پخش شود.

به گزارش سایت هنروتجربه، مستند اجتماعی«پیله» در شبکه مستند سیما تولید و آماده پخش شده است.این فیلم مستند در ادامه دغدغه‌های قبلی کارگردان مضمون و موضوعی اجتماعی دارد و با نگاهی آسیب‌شناسانه سعی می‌کند نگاه افراد جامعه را نسبت به بهبود یافتگان از بیماری اعتیاد و مواد مخدر تغییر دهد.

از عوامل اصلی فیلم مستند «پیله» می توان به مدیرفیلم‌برداری: جواد رزاقی زاده،  تدوین: مهیار براتی، صداگذار:آرش قاسمی، صدابردار: مهدی کارت، دستیارکارگردان: مهدی محمدگنجی، دستیار فیلم‌بردار: امین عظیم‌زاده، عکاس: سعید مجیدی، تدارکات: اسماعیل کشاورز و ساخت آنونس: مهیار براتی اشاره کرد.

محمد کارت پیش از این فیلم سینمایی «شنای پروانه» را کارگردانی کرده است. مستندهای «لاوراتوار»، «آوانتاژ»، «معلق»، «بختک»، «خون‌مردگی»، «سمفونی مرگ» و «ذره‌بین» از دیگر آثار این تهیه‌کننده و کارگردان محسوب می‌شود. پیش‌تر مستند «آوانتاژ» از او در گروه هنروتجربه اکران و مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته بود.

برچسب‌ها: