هنروتجربه: پویا اشتهاردی کارگردان «بی‌گاه» که این روزها در گروه سینماهای هنروتجربه روی پرده است می‌گوید در حال حاضر که ویروس کرونا کمی در کشور ما فروکش کرده است، فکر می‌کنم رفتن به سینما با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی نوعی آشتی با زندگی است.

پویا اشتهاردی، نویسنده و کارگردان «بی‌گاه»، با اشاره به بازگشایی سینماها و از سرگیری اکران فیلمش در سینماهای «هنروتجربه» به ایلنا بیان کرد: «در حال حاضر که ویروس کرونا کمی در کشور ما فروکش کرده است، فکر می‌کنم رفتن به سینما با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی نوعی آشتی با زندگی است».

وی ادامه داد: «در این چند وقت روزهای سختی را گذرانده‌ایم اما در حال حاضر، رفتن به سینما فرصتی برای آشتی با زندگی است و می‌توان دوباره تفریح کردن را تجربه کرد پس به همه مخاطبان «هنروتجربه» پیشنهاد می‌کنم این فرصت را از دست ندهند تا با دیدن فیلم‌ها در سینما کمی حال و هوایشان تغییر کند».

کارگردان «بی‌گاه» در پایان به یکی از ویژگی‌های فیلمش اشاره و اظهار کرد: «در یکسال اخیر مردم به دلیل شرایط کرونا قادر نبودند به سفر بروند اما ما با «بی‌گاه» می‌توانیم آن‌ها را به دیار جذاب و زیبای سیستان و بلوچستان ببریم و لحظات خوبی را برایشان رقم بزنیم».