هنروتجربه: رها فریدی کارگردان «چی‌چکا، قصه شب» که این روزها روی پرده سینماهای هنروتجربه است می‌گوید «چی‌چکا» فیلمی خوش آب و رنگ و پُر از موسیقی است و مخاطبان را از زمستان سرد و خاکستری تهران، به سرزمین گرما، رنگ و موسیقی می‌برد.

به گزارش سایت هنروتجربه، رها فریدی کارگردان مستند «چی‌چکا، قصه شب» که با باز شدن سینماها در سراسر کشور اکران خود را در «هنروتجربه» از سر گرفته است درباره شرایط این روزهای کشور و لزوم مراقبت از جسم و روح به صبا عنوان کرد: «در این روزهایی که درگیر کرونا هستیم و نفس کشیدن در شهر به دلیل آلودگی هوا سخت شده است، نه تنها باید مراقب جسم بلکه باید از روحیه‌مان نیز مراقبت کنیم».

او با اشاره به اینکه رفتن به سینما با رعایت پروتکل های بهداشتی شاید یکی از راه های تقویت روحیه باشد، درباره فیلم خودش توضیح داد: ««چی‌چکا، قصه شب» فیلمی خوش آب و رنگ و پُر از موسیقی است و مخاطبان را از زمستان سرد و خاکستری تهران، به سرزمین گرما، رنگ و موسیقی می‌برد».

کارگردان مستند «چی‌چکا، قصه شب» در پایان عنوان کرد: «این مستند که هم اکنون در سینماهای «هنروتجربه» روی پرده است، می‌تواند مخاطبان را یک ساعت و نیم از شهرشان دور کند و به آن‌ها جانی تازه بخشد».

برچسب‌ها: