هنر و تجربه: دارن آرونوفسکی برای فیلم بعدی‌اش با کمپانی «A24» همکاری خواهد کرد؛ کمپانی‌ای که به‌خصوص برای حمایت‌هایش از آثار سینمای مستقل شناخته و تحسین می‌شود.

فیلم جدید آرونوفسکی با عنوان «وال» / The Whale که کمپانی خودش «پروتوزوآ پیکچرز» هم در تولیدش سهیم است، بر اساس نمایشی به همین نام از ساموئل دی. هانتر سروشکل می‌گیرد که در سال ۲۰۱۲ عرضه شد.

داستان نمایش‌نامه «وال» که برِندِن فرِیزِر قرار است نقش اصلی نسخه سینمایی آن را بازی کند، درباره یک آدم منزوی ششصد پوندی است در حومه مورمِن کانتری در ایالت آیداهو که در آپارتمانش مخفی شده و تا سر حد مرگ می‌خورد. او که واقعاً می‌خواهد با دخترش ارتباطی دوباره پیدا کند، با او تماس می‌گیرد ولی با نوجوانی بددهان و به‌شدت ناکام مواجه می‌شود. هانتر، نویسنده نمایش‌نامه، به «ددلاین» گفته است: «اقتباس از نمایشم در قالب یک فیلم‌نامه برای من حکم یک عاشقیت واقعی را دارد. این داستان به‌شدت شخصی است و خیلی سپاسگزارم که فرصت معرفی به تماشاگران وسیعی را به دست آورده است. من از همان زمانی که «مرثیه رؤیا» / Requiem for a Dream را دیدم، طرفدار دارن شدم. آن زمان تازه وارد دانشکده شده بودم و اولین نمایش‌نامه‌هایم را می‌نوشتم.»

  • ایندی‌وایر