هنر و تجربه: هنوز جزییات زیادی از فیلم بعدی دیوید اُ. راسل فاش نشده ولی هر روز با توجه به بازیگران جدیدی که به پروژه می‌پیوندند، انتظارها  از آن بالا‌تر می‌رود.

در جدیدترین خبر، آنیا تیلرجوی، رابرت دنیرو، مایک مِیِرز، مایکل شانن، کریس راک، آندرئا رایسبرو، ماتیاس خونارتس، آلساندرو نیوولا و تیموتی اولیفِنت جدیدترین بازیگرانی هستند که قرار شده در فیلم راسل بازی کنند. کریسچن بیل، مارگو رابی، جان دیوید واشینگتن، رامی مالک و زویی سالدانا بازیگرانی هستند که پیش از این حضورشان در این پروژه سینمایی اعلام شده بود.

راسل که پس از «جوی» / Joy محصول ۲۰۱۵ فیلمی نساخته بود، این روزها در کالیفرنیا درگیر تولید فیلم جدیدش است که هنوز نه عنوانی دارد و نه جزییات پیرنگش اعلام شده است. ترکیب بازیگران فیلم جدید راسل در صورتی این قدر چشمگیر شده است که بیش‌تر فیلم‌های نامزد اسکارش با گروه‌های بزرگ بازیگران‌شان شناخته می‌شوند. خود راسل پنج نامزدی اسکار را کسب کرده است، از جمله نامزدی‌های بهترین کارگردانی و بهترین فیلم‌نامه اریژینال برای «گوشبری آمریکایی» / American Hustle، بهترین کارگردانی و بهترین فیلم‌نامه اقتباسی برای «کتابچه بارقه‌های امید» / Silver Linings Playbook و بهترین کارگردانی برای «مبارز» / The Fighter. سوای این‌ها، بازیگران فیلم‌های راسل همواره در فصل جوایز موفق بوده‌اند و در کانون توجه قرار گرفتند.

  • ایندی‌وایر