هنروتجربه: تازه‌ترین خبرها از سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران حاکی از این است که سه سامانه نمایش برخط  فیلم‌های بخش مسابقه ملی و بین‌الملل با جشنواره همکاری می‌کنند و در ایام برگزاری جشنواره نمایشگاه کتاب مجازی هم با تخفیف‌های ویژه برگزار خواهد شد.

میزبانان آنلاین جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند
به گزارش سایت هنروتجربه، سامانه‌های برخط هاشور (خانه جشنواره)، ودیو و تیوال نمایش فیلم‌های بخش مسابقه بین‌الملل و تعدادی از آثار مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران را برعهده گرفتند.
ستاد خبری سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام کرد، تمامی فیلم‌های بخش مسابقه بین‌الملل و تعداد ۷۵ فیلم مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران که با رضایت فیلمسازانشان انتخاب شده اند، در سامانه‌های برخط هاشور، ودیو و تیوال در ایام برگزاری این رویداد نمایش داده می‌شوند.
سامانه هاشور به عنوان خانه جشنواره سی و هفتم انتخاب شده است و علاوه بر عموم، میزبان هنرمندان و اهالی رسانه و فیلم کوتاه خواهد بود. همچنین سامانه های ودیو و تیوال نیز امکان تماشای آثار را برای عموم مردم فراهم خواهند کرد.
علاقه مندان به تماشای آثار در سامانه هاشور باید ابتدا در پرتال portal.tisff.ir ثبت نام کرده و پس از احراز هویت توسط انجمن سینمای جوانان ایران از لینک مربوط به خانه جشنواره طبق جدول منتشر شده آثار حاضر را در این سامانه دنبال کنند. قیمت بلیت هر فیلم برای عموم مردم ۵ هزار تومان در نظر گرفته شده است و همه عواید بلیت فروشی به صاحب اثر تعلق می‌گیرد.
گفتنی است فیلم‌های هر روز جشنواره طبق جدول نمایش از ساعت ۱۰ صبح هر روز در خانه جشنواره و سایر سامانه‌ها بارگذاری شده و برای مهمانان جشنواره تا پایان رویداد و برای سایر مخاطبان تا ساعت ۲۴ همان روز قابل دسترسی است.
نمایشگاه کتاب مجازی جشنواره فیلم کوتاه تهران
نمایشگاه «کتاب و سینما» همزمان با سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه با درنظر گرفتن تخفیفات ویژه برای علاقه مندان ۱ تا ۶ بهمن در فضای مجازی برگزار می‌شود.
ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران خبر داد، نمایشگاه مجازی «کتاب و سینما»  با همکاری سایت بوفه کتاب (www.boofeketab.com)در ایام برگزاری این رویداد برگزار می‌شود. این اقدام به دنبال شیوع ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری نمایشگاه به صورت حضوری صورت گرفته و طی آن تمامی آثار منتشر شده توسط انجمن سینمای جوانان ایران به همراه سایر کتب سینمایی با در نظر گرفتن تسهیلاتی همچون تخفیف ویژه در سایت نامبرده خوتهد شد
علاقه مندان به بهره‌مندی از کد تخفیف کتاب‌های سینمایی می توانند با وارد کردن کد تخفیف tisff.37 در سایت مذکور علاوه بر تخفیف‌های موجود از ۱۰ درصد تخفیف بیشتر استفاده کنند.
نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۱ تا ۵ بهمن‌ماه ۹۹ است.