هنروتجربه: فیلم‌برداری فیلم کوتاه «حالت پرواز» به کارگردانی مهدی سهرابی پس از هفت جلسه به پایان رسید.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلم‌برداری فیلم کوتاه «حالت پرواز» به کارگردانی مهدی سهرابی که ۲۰ دی در استان مازندران آغاز شده بود، مدتی پیش و پس از ۷ جلسه به پایان رسید.

 «حالت پرواز» که این روزها در مرحله تدوین قرار دارد، اولین ساخته کوتاه مهدی سهرابی است که پیش از این به عنوان دستیار کارگردان و برنامه‌ریز در پروژه‌های مختلفی از جمله فیلم‌های سینمایی «خاکستر و برف»، «محدوده ابری» و «باران تابستانی»، سریال‌های «آرام میگیریم»، «سلام آقای مدیر» و «نجوا»، فیلم کوتاه «مورس» و… حضور داشته است.

فیلم‌نامه این اثر که به صورت مشترک توسط پوریا رستمی و مهدی سهرابی نوشته شده است، قصه چند دختر و پسر را روایت می‌کند که در حین سفر اتفاقاتی برایشان رخ می‌دهد. بازیگران اصلی «حالت پرواز» که برخی از هنرآموختگان کارگاه‌های بازیگری گروه «پل» هستند، عبارتند از میلاد رفاقتی، نسرین مرادی، آرین علافچیان، شقایق سرسختی، نازنین شایان فرد و فرزاد بیات.

از عوامل این فیلم کوتاه می‌توان به تهیه‌کننده،طراح صحنه و لباس و کارگردان: مهدی سهرابی، مدیر فیلم‌برداری: سیاوش مزروعی، مدیرتولید: احمد عاشری، مدیر صدابرداری: امید اسلامی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: پوریا رستمی، دستیار اول فیلم‌بردار: کاظم فرامرزی، دستیار دوم کارگردان: محمد همتی، دستیاران تصویر: مسعود زندی، عاطفه کریم‌زاده ،مجتبی فیضی‌زاده و مجری طرح: گروه هنری پل اشاره کرد.