هنروتجربه: فیلم کوتاه «مگرالن» در سه رشته بهترین کارگردانی، فیلم‌برداری و گروه بازیگران نامزد دریافت جایزه سالانه جشنواره بین المللی لیفت‌آف شد.

فیلم کوتاه «مَگرالِن» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مریم زارعی و نویسندگی پیام سعیدی در سه رشته بهترین کارگردانی، فیلمبرداری و گروه بازیگران نامزد دریافت جایزه سالانه جشنواره بین‌المللی لیفت‌آف شد.

«مگرالن» تاکنون در بخش مسابقه جشنواره‌های معتبر سینمایی بین‌المللی هم‌چون برلینانه، گیملی، مالت، اودنسه، ده، فیلم کوتاه تهران، جشنواره شهر، لینز، آف و… با فیلم‌های معتبر از سراسر جهان به رقابت پرداخت وجوایزی را نیز کسب کرده‌است.

این فیلم کوتاه داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که در یک قبرستان ماشین زندگی می‌کنند. دختر کوچک خانواده که نابیناست به همراه برادر بزرگترش در قبرستان ماشین‌ها ماشینی برای خود ساخته‌اند که در آن روزهایشان را می‌گذرانند. اتفاقی باعث برهم خوردن نظم متزلزل خانواده می‌شود و…

شبکه جهانی جشنواره فیلم لیفت‌آف (LIFT-OFF GLOBAL NETWORK) که در ۱۱ شهر مختلف جهان به میزبانی لندن، سیدنی، منچستر، ملبورن، آمستردام، برلین، تورنتو، توکیو، پاریس، نیویورک و لس‌آنجلس برگزار می‌شود، به‌صورت آنلاین اختتامیه خود را همزمان با ۲۹ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۰ بهمن ۱۳۹۹) برگزار می‌کند. این جشنواره یک رویداد مستقل سینمایی است که به منظور کشف استعدادهای جوان و مردمی در سطح بین‌المللی فعالیت می‌کند.

برچسب‌ها: