هنر و تجربه: جدول‌های مربوط به فروش و استقبال عمومی از فیلم‌های پخش مجازی یا همان ویدیوهای درخواستی، این هفته هم تغییر چندانی نکردند.

«اخبار جهان» / News of the World و «تنت» / Tenet هنوز در بعضی جدول‌ها رتبه اول یا نیمه بالای جدول را به خود اختصاص داده‌اند. نباید فراموش کرد که ماه‌ها از اکران «تنت» می‌گذرد و اولین بار در ماه سپتامبر (شهریور) بود که عرضه شد. این اثر کریستوفر نولان همچنان با قیمت شش دلار مورد توجه مخاطبان و کاربران سرویس‌های پخش مجازی است. «اخبار جهان» که این هفته پنجمین هفته نمایشش را پشت سر گذاشت، با فروشی بیش از نه‌ونیم میلیون دلار در جایگاه چهارم جدول پرفروش‌های گیشه قرار گرفت.

«زن جوان نویدبخش» / Promising Young Woman در دومین هفته پخش مجازی‌اش، دیگر فیلمی بود که در میان فهرست پرفروش‌های همه پایگاه‌های پخش مجازی دیده می‌شود. فیلمی مستقل و کم‌هزینه که اولین نمایش جهانی‌اش در جشنواره ساندنس بود. «جنگ با پدربزرگ» / The War With Grandpa و «پوست آمریکایی» / American Skin هم دو فیلم موفق دیگرند.

اما غافلگیری بزرگ هفته به فیلم تولید نتفلیکس برمی‌گردد با عنوان «ببر سفید» / The White Tiger که اثر جدید رامین بحرانی است و در هند ساخته شده؛ فیلمی که شاید برای تماشاگران آمریکایی ستاره آشنایی نداشته باشد ولی با نقدهای مثبت و تبلیغات شفاهی‌اش حتی می‌توان گفت در فصل جوایز و اسکار شانس دارد.

  • ایندی‌وایر