هنر و تجربه: ترنس مالیک مشهور است به این‌که بازیگرانش را از نسخه‌های نهایی آثارش حذف کند! «ایندی‌وایر» چندی پیش فهرستی از هشت بازیگر را منتشر کرد که در فیلم‌های مالیک بازی کردند ولی در نهایت جایی در نسخه نهایی نداشتند.

هیلی بنت هم یکی از این بازیگران است که در «ترانه به ترانه» / Song to Song مقابل کریسچن بیل بازی کرد ولی چون او نتوانست بازی‌اش را کامل کند و باید در «گوشبری آمریکایی» / American Hustle حاضر می‌شد، صحنه‌های او با بنت هم حذف شدند. با وجود این، مالیک نقش مهمی در موفقیت بنت به عنوان بازیگر در صنعت فیلم‌سازی ایفا کرد!

بنت تازگی به «هالیوود ریپورتر» گفته است که مالیک پس از این‌که مجبور شد او را از «ترانه به ترانه» کنار بگذارد، نامه‌ای به آنتوان فوکوآی کارگردان نوشت و در آن لب به تحسین بنت و گفتن از توانایی‌هایش گشود. به این ترتیب هیلی بنت در آزمون بازیگری فیلم اکشن فوکوآ با عنوان «اکولایزر» / The Equalizer شرکت کرد. او مالیک را به خاطر نوشتن این نامه «فرشته نگهبان» خود خوانده است.

بنت می‌گوید: «وقتی ترنس مالیک شما را برای بازی در فیلمی انتخاب می‌کند، انگار در کانون توجه دیگر فیلم‌سازان قرار می‌گیرید، به‌خصوص کسانی که تحت تأثیر او هستند».  پس از این اتفاق بود که هیلی بنت هر روز بیش‌تر به بازیگری خوش‌آتیه بدل شد و حالا به خاطر بازی تحسین‌شده‌اش در «بلعیدن» / Swallow محصول ۲۰۲۰ در فصل جوایز هم ممکن است موفقیت‌های بیش‌تری کسب کند.

  • ایندی‌وایر