هنروتجربه: فیلم کوتاه «فلج» به تهیه کنندگی و کارگردانی مهدی محب‌علی آماده نمایش شد.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی فیلم، «فلج» نخستین تجربه مهدی محب‌علی در عرصه سینماست که پیش از این تجربه کارگردانی بیش از ۱۰ نمایش را در صحنه تئاتر داشته است.

این فیلم با نگاهی به رمان «آئورا» نوشته کارلوس فوئنتس ساخته شده و فیلم‌نامه آن را حمید باباوند به رشته تحریر درآورده است.در خلاصه داستان این فیلم آماده است: مهران با گذشته ای غبار گرفته به خانه قدیمی پدری باز می گردد و فریبا که سال هاست در خانه کار می کند، میزبان توهم و رویای مهران می شود.
این فیلم با طی مراحل دریافت مجوز برای نمایش در سال ۱۴۰۰ آماده خواهد بود.

آز آثار قبلی کارگردان این نمایش می‌توان به ساخت مستند «گزارش ۴۰ سال موسیقی پاپ ایرانی» که آماده نمایش است و مجموعه «افسانه‌های ایرانی» و کارگردانی نمایش‌های «غارنشینان»، «بی‌دیواری»،«همینه که هست»،«از دل گندمزاران» و «مرگ بازی» اشاره کرد.

سایر عوامل این فیلم عبارتند از بازیگران : نسا یوسفی، محمدرضا حسن زاده، شقایق فتحی، سوگند دیانی، پویا اسکندری، محمدسام معصومی مدیر فیلم‌برداری: رضا فرساد، دستیار کارگردان و برنامه ریز: کیوان کاوند، منشی صحنه: مینا رسولی، طراح صحنه: ندا تمیمی مدیر صحنه: علیرضا عبدالله زاده، مدیر چهره‌پردازی: ماجد حیدری، مشاوره لباس: چیا جبری، عکاس: فائزه ثنایی

برچسب‌ها: