هنروتجربه: دبیرخانه جشنواره «هنر زنده است» تعداد آثار رسیده را در تمامی بخش‌ها را ۲۸۰۵ اثر اعلام کرد.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی جشنواره هنرزنده است، با اتمام مهلت ارسال آثار، تعداد ۶۵ هزار بازدید ازپورتال سایت جشنواره «هنر زنده است» ثبت شد و بالغ بر ۲۸۰۰ اثر در چهار بخش مختلف به دبیرخانه جشنواره رسید.

بر اساس اعلام  روابط عمومی این جشنواره، این آثار در بخش‌های فیلم، تئاتر،  موسیقی و دیجیتال آرت به جشنواره ارسال شده است که در این میان بخش دیجیتال آرت با یک هزار و ۷۶ اثر بیشترین تعداد آثار رسیده را به خود اختصاص داد.

در بخش تئاتر ۵۹۶ اثر رسید که بخش صحنه‌ای۲۵۲،  مونولوگ ۱۶۶، نمایش رادیویی۳۴ ، عروسکی ۳۱ ، نمایش آیینی و سنتی۳۱ ، خیابانی ۲۶ ، پرفورمنس ۲۲ اثر، نمایش موزیکال ۱۱ ،کمدی مکتب اصفهان ۹، پانتومیم۸ و تعزیه  ۷ اثر را از آن خود کرد.

در بخش دیجیتال آرت ۱۰۷۶ اثر به جشنواره رسید که در این بخش عکس موبایلی۵۲۲، ویدئو آرت  ١۵٠ ،فیلم موبایلی١٣١،نقاشی دیجیتال ٩٣،موزیک ویدئو٧٨، مالتی‌مدیا٣۴،موشن گرافیک٢٧ ، دیجیتال مدلینگ١٨ ،انیمیشن کامپیوتری١۴ و وب سریز٩ اثر را از آن خود کرد.

در بخش فیلم نیز ۸۴۵ اثر رسیده که فیلم بلند داستانی۵۲ ، کوتاه داستانی۵۹۸، انیمشن۵۰ و مستند۱۴۵ ثبت شده است و در بخش موسیقی نیز ۲۳۰ اثر در سایت جشنواره بارگذاری شده است.

جشنواره «هنر زنده است» در چهار بخش فیلم (به دبیری کمال تبریزی)، تئاتر (به دبیری بهروز غریب‌پور)، موسیقی (به دبیری فردین خلعتبری) و دیجیتال آرت (به دبیری محمود کلاری) بدون محدویت شرکت آثار در سایر جشنواره‌ها پذیرای تولیدات  متنوع هنرمندان جوان کشور – در بخش رقابتی- و هنرمندان مطرح کشور در بخش‌های غیررقابتی است و برابر با فراخوان منتشرشده جوایز نقدی و نشان جشنواره به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

 

برچسب‌ها: