هنروتجربه:مجید صدیقی تهیه‌کننده فیلم سینمایی «تو مشغول مردنت بودی» درباره اکران فیلمش در سینماهای «هنروتجربه» عنوان کرد:« اکران در «هنروتجربه» فرصت مغتنمی برای سینماگران و فیلم‌سازانی است که پیشنهاد تازه‌ای برای مخاطب دارند».

به گزارش روابط عمومی موسسه هنروتجربه، فیلم سینمایی «تو مشغول مردنت بودی» به نویسندگی و کارگردانی مجتبا اسپنانی و تهیه‌کنندگی مجید صدیقی از شنبه ۲۵ بهمن‌ماه اکران خود را در سینماهای هنروتجربه آغاز می‌کند.

مجید صدیقی تهیه‌کننده این اثر درباره اکران فیلمش در سینماهای «هنروتجربه»  عنوان کرد: «اکران در «هنروتجربه» فرصت مغتنمی برای سینماگران و فیلم‌سازانی است که پیشنهاد تازه‌ای برای مخاطب دارند.«هنروتجربه» محل بروز، ظهور و جلوه‌گری سینمای آلترناتیو است. محل ارایه و اکران فیلم‌هایی است که سینمای رایج، گیشه و بدنه، آن‌ها را برنمی‌تابد. سینمای هنروتجربه، محیط، محل و فضای بسیار مناسب برای کسانی است که در حوزه سینمای مستقل فعالیت می‌کنند».

این تهیه‌کننده در پایان درباره جنس فیلم‌هایی که در «هنروتجربه» روی پرده می روند، گفت: «مسلما زیربنای سینمای اندیشه‌ورز فردای کشور ما را همین فیلم‌هایی که در «هنروتجربه» اکران می‌شود، می‌سازند. هم برای فیلم «تو مشغول مردنت بودی» که مجتبا اسپنانی نویسنده و کارگردان آن است، هم مجموعه فیلم‌هایی که با رویکرد اندیشه‌ورزی ساخته می‌شوند، اکران در هنروتجربه فرصت مناسبی است که با مخاطبان خاص، اندیشه‌ورز و مشتاق سینمای اهل تفکر مواجه شوند».

«تو مشغول مردنت بودی» روایتی از تنهایی و زیست مقدر و گریزناپذیر انسان در زندگی مدرن است و گزارشی واقع‌گرایانه از رابطه و زندگی دو خواهر را روایت می‌کند که یک موقعیت مشترک را با دو رویکرد متناقض تجربه می‌کنند.

«تو مشغول مردنت بودی»، پس از «جوجه‌ها آخر پاییز جیغ می‌کشند» دومین فیلم سینمایی مجتبا اسپنانی به تهیه‌کنندگی مجید صدیقی است که در «هنروتجربه» اکران می‌شود. این فیلم محصول موسسه سینمایی فرانگر بوده و شاهده خدادادی، حانیه پورآذری، جهانگیر نکویی و هیراد اکبری در آن نقش‌آفرینی می‌کنند.