هنروتجربه: فیلم «تو مشغول مردنت بودی» به کارگردانی مجتبا اسپنانی از روز شنبه ۲۵ بهمن با برگزاری آیین دیدار اکران خود را در سینماهای هنروتجربه آغاز می‌کند.

فیلم بلند «تو مشغول مردنت بودی» اولین فیلم بلند داستانی مجتبا اسپنانی است که پیش از این فیلم « جوجه‌ها آخر پاییز جیغ می کشند» او در هنروتجربه اکران شد.

فیلم «تو مشغول مردنت بودی» روایت‌گر بحرانی در زندگی یک زن است:« سیمین برای دیدن خواهر کوچکترش شیرین ، به دیدن او می‌آید ولی با بحران زندگی او مواجه می‌شود . سیمین تلاش می‌کند مشکل او را حل کند».

مجتبا اسپنانی در یادداشتی درباره این فیلم و مضمون آن می‌نویسد: « فیلم «تو مشغول مردنت بودی» ماحصل شرایط زیست اکنون ماست.گره‌هایی که خواسته و ناخواسته در زندگی رخ می‌دهد و در کندوکاو آن ، گذشته و حال و آینده در هم می‌آمیزد و در این میان، زنان حتما آسیب پذیرتر و در معرض خطر بیشتری هستند . آنان در زندگی امروز یاد می‌گیرند چگونه مسائل و مشکلات خود را ، خارج از چارچوب عرف، سنت و گاهی قانونی که توسط مردان نوشته شده،حل کنند. می‌آموزند که درمناسبات  پیچیده زندگی امروز ما، چگونه سهم خود را از لابه‌لای آن بیرون بکشند و روی پا بایستند. فیلم اما نگاه مطلق فیمنیستی ندارد و مردان را هم در این تلاطم به زیر می‌کشد و ویران می‌کند . در این بین اما زندگی ادامه دارد و شاید گذشت بتواند مهر را در لایه‌های چرک گرفته  ما منتشر کند».