هنروتجربه: کارگردان «تو‌مشغول مردنت بودی» در آیین دیدار فیلمش گفت در این فیلم خانواده خیلی خوبی را تشکیل دادیم و همکاری با تک تک عوامل فیلم، باعث افتخار من بود. همه عوامل همدل بودند و این فیلم از فیلم‌های لوباجت هم کم هزینه‌تر ساخته شده است.

آیین دیدار فیلم «تو‌مشغول مردنت بودی» شامگاه امروز، شنبه ۲۵ بهمن در موزه سینما برگزار شد. پس از امضای پوستر که با حضور عوامل و علاقه‌مندان این فیلم برگزار شد، مجید صدیقی، تهیه‌کننده فیلم با اظهار خوشحالی از این‌که فیلمی به تهیه‌کنندگی او برای دومین بار در سینمایی اکران می‌شود که مختصات سینمای فرهنگی را دارد، افزود: «از همه شما که تشریف آوردید ممنونم. هم‌چنین از استاد احمدی که حق استادی و پیشکسوتی در تهیه‌کنندگی بر گردن من دارند، سپاسگزارم که منت گذاشتند و تشریف آوردند».

 

او خطاب به حاضران که تعدادی از آن‌ها از اصفهان آمده بودند، گفت:«مجتبی اسپنانی در شرایط بسیار سختی مشغول فیلم‌سازی است. برای ما فرصت مغتنمی است که برای نوبت دوم در مجموعه محترم «هنروتجربه» بتوانیم فیلم خودمان را اکران کنیم و امیدوارم این فرصت، تجربه بسیار شیرینی برای مجموعه عوامل فیلم که با انگیزه به امر فیلم‌سازی مشغول هستند، فراهم کند.»

صدیقی در انتهای صحبت‌های خود گفت: «ممنونم از حسن توجه شما و دوستانی که شرایط اکران این فیلم را فراهم کردند. به طریق اولی از مدیر عامل محترم «هنروتجربه»، جعفر صانعی‌مقدم و همکاران محترم‌شان در این مجموعه متشکرم. امیدوارم تجربه شیرین و دلچسبی داشته باشیم و فیلم را بپسندید».

در ادامه مجتبی اسپنانی، کارگردان «تو مشغول مردنت بودی» با اظهار خوشحالی از فراهم شدن شرایط اکران فیلم گفت: «ممنون از همه شما که در شرایط سخت و ترافیک و در عصر زمستانی به مراسم آیین دیدار و نمایش فیلم آمدید. در این فیلم خانواده خیلی خوبی را تشکیل دادیم و همکاری با تک تک عوامل فیلم، باعث افتخار من بود. همه عوامل همدل بودند و این فیلم از فیلم‌های لوباجت (کم هزینه) هم کم هزینه‌تر ساخته شده است».

 

 

اسپنانی در انتها افزود: «خوشحالم که پس از اکران فیلم «جوجه‌ها آخر پاییز جیغ می‌کشند» در «هنروتجربه» برای دومین بار شرایط اکران فیلمم فراهم شد. از موسسه محترم «هنروتجربه» که شرایط اکران فیلم را فراهم کردند متشکرم. امیدوارم از دیدن فیلم لذت ببرید».

در ادامه این مراسم فیلم «تو مشغول مردنت بودی»برای حاضران به نمایش درآمد.