هنروتجربه: فیلم کوتاه «انبار» یکی از شش فیلم کوتاهی است که در بسته «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» در سینماهای هنروتجربه به نمایش درآمده است.

«انبار» به کارگردانی حسین ترک جوش و تهیه‌کنندگی حسین ترک جوش و سمیه کاری قصه کارگرهای افغانی است که غیرقانونی وارد کشور شده‌اند و در یک انبار ضایعات کاغذ مشغول به‌کار هستند تا این‌که دربین آن‌ها قتلی رقم می‌خورد و همه را به چالش می‌کشاند. فیلم‌نامه «انبار» را حسین ترک جوش با شیما اسماعیلی به صورت مشترک نوشته‌اند.

ترک جوش تا به حال فیلم‌های کوتاه «ده شصت»، «پارک»، «همین فقط همین»، «جدایی» و… را به عنوان نویسنده و کارگردان ساخته است.

فیلم کوتاه «انبار» تا به حال از جشنواره بین‌المللی (BiMiFF) برزیل  جایزه بهترین کارگردانی، جشنواره ایتالیا (La dolce vita cine roma) جایزه بهترین فیلم کوتاه ، جشنواره Garoa Awards برزیل جایزه نویسندگی فیلم نامه مشترک و بازیگر مکملو… را به دست آورده و در حال حاضر در جشنواره‌ای در صربستان پذیرفته شده است.

کارگردان «انبار» درباره این فیلم نوشته است: «جنگ و بمب و موشک برای افغانستان بود، تموم شد رفت؛ اینجا باید برای یک لقمه نان در به در بدویی…».

«انبار»/ کارگردان: حسین ترک جوش- نویسندگی مشترک: شیما اسماعیلی ، حسین ترک جوش-مدیر فیلم‎‌برداری: محمود عطشانی- طراحی و ترکیب صدا: سید محمود موسوی نژاد- مدیر تولید: سعید دلاوری- تدوین: محمد تیموری- مدیر صدابرداری: هاشم زنگی- موسیقی: خشایار چهاربچاری- مدیر امور بین الملل و مترجم: امیدعلی چوگانی- طراح صحنه و لباس: سمیه کاری-دستیار صحنه و لباس: طاهره یاری- چهره پرداز: گیتی رنجبر-مجری طرح: بیتافیلم تهران.-تهیه‌کنندگان: سمیه کاری ،حسین ترک جوش

 

برچسب‌ها: