هنروتجربه: فیلم کوتاه «بعدی» به کارگردانی سعید صادقی سرارودی در بسته «۱۰۸دقیقه از یک قرن» در سینماهای گروه هنروتجربه در حال اکران است.

سعید صادقی سرارودی دانش آموخته دوره فیلم‌سازی انجمن سینمای جوانان است و تاکنون هفت فیلم کوتاه و یک فیلم نیمه بلند داستانی ساخته و بیش از ده‌ها  فیلم کوتاه و مستند را تدوین کرده است. فیلم‌های «مسیر»، «چند شب»، «لطفا سکوت را رعایت فرمایید»، «یادگار کودکی»، «روز گنجشک‌ها» و «بعدی» از جمله فیلم‌های کوتاه این کارگردان است.

سرارودی هم‌چنین فیلم کوتاه «نخ دندان» را کارگردانی و تدوین کرده است که آماده حضور در جشنواره های داخلی و خارجی است. او در تلاش برای ساخت اولین فیلم سینمایی خود با موضوع کودکان کار هم هست.

صادقی سرارودی در یادداشتی درمورد فیلم کوتاه «بعدی» نوشته است: «چرخه خشونت کجا متوقف می‌شود؟ در زندگی زیسته‌ام این سوالی است که همواره برایم مطرح بوده است که صلح و دوستی از کجا و در چه زمان شروع خواهد شد و یا به عبارت بهتر چرخه خشونت کجا متوقف خواهد شد؟ در چه زمان و مکانی نوع بشر پاسخ خشونت‌های قبلی را با چیزی به غیر از خشونت خواهد داد؟ ما همواره از زمان تولد تا لحظه مرگ در اجتماع زندگی می‌کنیم، خواه خانواده باشد خواه جامعه. مواجهه با خشونت جزء جدایی ناپذیر زندگی ماست، اما کجا می‌شود این جزء را از زندگی بشر جدا کرد؟ آیا بعدی وجود خواهد داشت که این چرخه را قطع کند یا او نیز راه رفته را ادامه خواهد داد؟».

قصه فیلم «بعدی» درباره یک عکاس است که همه مشتریان خود را به یک شکل درآورده و از آن‌ها عکس می‌گیرد، اما در مواجهه با یک مشتری دچار مشکل می‌شود.

فیلم کوتاه «بعدی» تا به حال در شانزدهمین دوره جشنواره سیدیچیکورتوی ایتالیا، دهمین دوره جشنواره فیگاری ایتالیا و جشنواره منطقه ای سینمای جوان آسوریک حضور داشته است.

«بعدی»/نویسنده، کارگردان و تدوین: سعید صادقی سرارودی- مدیر فیلم‌برداری: یاسر آقا امینی‌ها- صدابردار: فرخ فدایی- طراحی صدا و میکس: حسین قورچیان-طراح صحنه و لباس: سعید صادقی سرارودی-  گریم: اهورا قاسمی-عکاس: فاطمه کرمانشاهی- اصلاح رنگ و نور: نیما دبیرزاده-مدیر تولید: مجید مهدی زاده- دستیارکارگردان و برنامه ریز: امین رضوی- بازیگران: احمدرضا رافعی بروجنی، علی برقی، شاهو صالحی، کیوان قاضی- مجری طرح: گروه فرهنگی هنری میسا-تهیه‌کننده: سعید صادقی سرارودی ، انجمن سینمای جوانان ایران،