هنروتجربه:فیلم «مکالمات» به کارگردانی رضا رزم از روز چهارشنبه ۲۹ بهمن اکران خود را در سینماهای هنروتجربه آغاز می‌کند.

فیلم «مکالمات» به کارگردانی رضا رزم، نقاش، طراح و کارگردان است. او کارشناسی طراح صحنه و لباس از دانشگاه هنر و کارشناسی ارشد کارگردانی تئاتر را از دانشگاه تربیت مدرس کسب کرده است. رضا رزم پیش از این، کارگردانی نمایش‌های «خط سفید ارتفاع»، «این غریزه خستگی از زندگی»، «چشم‌های سنگین از خواب را می‌مالم»، «عصیان» و فیلم‌های «اصیل تراز مفرغ»، «ده پرده با آنتریوس» را که در حال تولیداست را در کارنامه خود دارد. برگزاری نمایشگاه‌های نقاشی «پیروزی سزان»، «دگردیسی»، «بزرگراه پرومته» و… از دیگر فعالیت‌های او در عرصه نقاشی است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «بیژن که تنها زندگی می‌کند و مجرد است دانش آموخته فیزیک است و به تدریس مشغول است و مدتی است که می‌خواهد دلیل اصلی این‌که چرا از نگاه دیگران انسان موفقی نیست را در خودش پیدا کند».

این کارگردان در یادداشتی درباره «مکالمات» نوشته است: «یکی از آدم‌های همین شهر آرزو می‌کنه مثل یک گنجشک ـ نه بهتره حالا که آرزو می‌کنه بذارید مثل یک عقاب باشه ـ پرواز کنه تا از اون بالا بالاها به کسایی که اون پایین هستند نگاه کنه و بلند بلند بخنده تا همه صداشو بشنوند».

«مکالمات»/ کارگردان : رضا رزم- نویسنده فیلم‌نامه : رضا رزم ،سبحان حسین آبادی- فیلم‌بردار : یاشار امینی- صدابردار:قادر قادری- طراحی و ترکیب صدا : بهروز شهامت – تدوین: مینا کاوان- انتخاب بازیگر :ابراهیم امینی- طراحی صحنه و لباس: رضا رزم – اصلاح رنگ و نور: رضا تیموری- مدیر تولید : مسیح نوروزی- بازیگران :مرتضی خدمت‌لو، سونیا نبی، نوید برادران، حمید رضا سام خانیانی، ابراهیم گله دارزاده، منصوره کارون، جمال کامران شورجه، علی جانب الهی، گلنوش قهرمانی، مسیح نوروزی، حمید کلانتری، مینا مقامی زاده، نوید اسدی- تهیه‌کننده :نفیسه سادات

برچسب‌ها: