هنروتجربه: سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های محبوب «پدینگتن۳»/ Paddington ۳ در کمپانی «استودیوکانال» در دست تولید قرار گرفته است.

همین هفته پیش بود که هیو بانِویل در برنامه‌ای رادیویی از کار روی پروژه و ساخت احتمالی دنباله بعدی خبر داده بود. هنوز جزییات خاصی درباره این پروژه منتشر نشده است. البته پس از قسمت دوم، پل کینگ نویسنده و کارگردان گفته بود که قسمت سوم را کارگردانی نخواهد کرد ولی در ساخت آن سهیم می‌شود. او در حال حاضر مشغول کارگردانی «وونکا»/ Wonka محصول برادران وارنر است که داستانی از گذشته شخصیت ویلی وونکا (از جهان داستانی «چارلی و کارخانه شکلات») را روایت می‌کند و در ماه مارس ۲۰۲۳ (اسفند ۱۴۰۱) اکران خواهد شد.

دو قسمت قبلی «پدینگتن» که تلفیقی از فیلم زنده با تصاویر رایانه‌ای هستند، در گیشه جهانی موفق بودند و به‌ترتیب ۲۸۰ و ۲۲۵ میلیون دلار فروختند. منتقدان هم این فیلم‌ها را به خاطر نگاه دلگرم‌کننده به جامعه، شوخ‌طبعی و ترکیب بازیگران فوق‌العاده‌شان ستوده‌اند. جالب این‌که فیلم‌های «پدینگتن» حتی به‌واسطه سفر شخصیت اصلی‌شان، خرسی رایانه‌ای، به لندن از «تاریک‌ترین نقاط پرو» و پذیرفته‌شدن در خانواده براون به عنوان آثاری طرفدار مهاجرت و ضدبرکسیت هم دیده و تحسین شده‌اند.

  • ورایتی