هنروتجربه:برگزیدگان جوایز فیلم مستقل بریتانیا ۲۰۲۱ در مراسمی آنلاین معرفی شدند.

در این دوره از مراسم جوایز فیلم مستقل بریتانیا  «راکس» به عنوان بهترین فیلم انتخاب شد و در مجموع ۵ جایزه دریافت . کوثر علی بازیگر این فیلم  هم جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل را از آن خود کرد هم به عنوان بازیگر نوظهور جوان شناخته شد. دیگر بازیگر این فیلم دانجلو اوسی کیسیدو نیز جایزه بهترین بازیگر مرد نقش مکمل را به خود اختصاص داد . همچنین جایزه بهترین گروه بازیگران به این فیلم اهدا شد.

  فیلم ترسناک «خانه او» جایزه بهترین کارگردان را برای رِمی ویکس به ارمغان آورد. وونمی موساکو برای همین فیلم به عنوان بهترین بازیگر زن انتخاب شد. این فیلم همچنین جایزه بهترین طراحی تولید و بهترین جلوه‌های ویژه را از آن خود کرد.
آنتونی هاپکینز برای تصویر چهره پدری سالخورده در فیلم «پدر» به عنوان بهترین بازیگر مرد انتخاب شد و این فیلم جایزه بهترین فیلمنامه را نیز برای فلوریان زلر و کریستوفر همپتون نویسنده و کارگردان آن به ارمغان آورد. جایزه بهترین تدوین نیز برای یورگوس لامپرینوس به این فیلم تعلق گرفت.جایزه بهترین کارگردان اول هم به رز گلس برایفیلم «سن ماد» رسید.«دلیلی که من پریدم» عنوان بهترین فیلم مستند انگلیسی را به دست آورد.«سرزمین آوارگان» هم بهترین فیلم بین‌المللی  غیرانگلیسی شد.