هنروتجربه: آیین دیدار بسته فیلم کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن»  با حضور عوامل فیلم و همراهی تماشاگران و جمعی از هنرمندان و اهالی رسانه برگزار شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، آیین دیدار بسته فیلم کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن»  روز جمعه یکم اسفندماه ساعت ۱۶ در موزه سینما برگزار شد. در ابتدای این مراسم پوستر فیلم از سوی عوامل فیلم و هنرمندان امضا شد و پس از آن حضار به داخل سالن رفتند.

پیش از نمایش فیلم، نگار امیری مدیر روابط عمومی بسته فیلم کوتاه  «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» ضمن تشکر از تمامی هنرمندان و عکاسان و میهمانانی که به تماشای «۱۰۸ دقیقه کوتاه از یک قرن» و مراسم آیین دیدار آمده بودند گفت« باعث افتخار است که چنین جمعیتی آمده و امیدواریم در شرایط امن سینما که با فاصله‌گذاری و رعایت پروتکل‌های بهداشتی که مهیا شده و شاهد آن هستید، از فیلم‌ها خوشتان بیاید ».

او ادامه داد: «فیلم‌های کوتاه حمایت زیادی برای تبلیغات ندارند. هریک از شما می‌توانید یک رسانه باشید برای همین اگر از فیلم‌ها خوشتان آمد، لطفا در فضای مجازی و به دوستانتان معرفی و از آن حمایت کنید. در آخر ممنونم از موسسه «هنروتجربه» که امکان اکران فیلم‌های کوتاه را فراهم کرده است».

بسته فیلم کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» شامل شش فیلم کوتاه «انبار» ساخته حسین ترک‌جوش، «حفره» ساخته زهرا ترکمنلو، «بعدی» ساخته سعید صادقی سرارودی، «نیستن» ساخته علی میانجی، «راحانا» ساخته کاظم دانشی و «من او نیستم» ساخته پویا مامقانی است. این ۶ اثر پیش از این در جشنواره‌های متعددی شرکت کرده و موفقیت هایی را کسب کرده‌اند.

در پایان این مراسم، بسته فیلم کوتاه «۱۰۸ دقیقه از یک قرن» برای حاضرین به نمایش در آمد.

 

برچسب‌ها: