هنروتجربه: چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی با انتشار برنامه نمایش‌های آنلاین و رونمایی پوستر و تیزر این رویداد سینمایی و معرفی داوران بخش‌های مختلف کار خود را آغاز کرد.

به گزارش  سایت هنروتجربه به نقل از ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی، آثار راه‌یافته به این دوره از جشنواره، در روزهای چهارم، پنجم، ششم و هفتم اسفندماه و در سه سامانه برخط «ودیو»، «تیوال» و «هاشور» اکران شده و در دسترس علاقمندان برای تماشا قرار دارند. اکران آنلاین فیلم‌های این دوره کاملا رایگان است و علاقمندان می‌توانند طی چهار روز برگزاری جشنواره در دو بازه زمانی ۱۰ الی ۱۸ و ۱۸ الی ۲۴ به تماشا فیلم‌های کوتاه بنشینند.در روز اول این جشنواره  میزبان نمایش دو فیلم کوتاه پویانمایی،سه فیلم مستند کوتاه و هفت فیلم کوتاه داستانی در پلتفرم‌های اعلام‌شده است.

فیلم‌های چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه «رضوی» به جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آنلاین به نمایش در می‌آیند و این رویداد به‌صورت محدود میزبان جمعی از هنرمندان و صاحبان آثار در گرگان است.

در این دوره از جشنواره مسئولیت داوری فیلم‌های دو بخش داستانی و مستند برعهده مهدی فخیم‌زاده،محمدعلی نجفی،محمدرضا عرب،مهرداد اسکویی و وحید موساییان است.فیلم‌های پویانمایی را نیز مریم کشکولی‌نیا،الهه گودرزی و امیر حسین سحرخیز داوری می‌کنند.

طراحی و ساخت تیزر چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه «رضوی» برعهده پرستو کاردگر بوده و طراحی پوستر را نیز مصطفی مسلمی انجام داده‌است.

اختتامیه چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه «رضوی» روز پنجشنبه هفتم اسفندماه در گرگان برگزار می‌شود و برگزیدگان بخش‌های مختلف این رویداد معرفی و تجلیل خواهند شد.