هنروتجربه: استیون سودربرگ فیلم جدیدش به نام «KIMI» را برای شبکه اچ‌بی‌او مکس می‌سازد.

به گزارش سایت هنروتجربه، استیون سودربرگ فیلم بعدی خود به نام «KIMI» را با بازی زویی کراوتیس، پس از قرارداد با سرویس استریمینگ اچ‌بی‌او مکس  برای این شبکه می‌سازد.دیوید کوپ فیلمنامه  را نوشته و همراه مایکل پولار آن را تهیه آن را برعهده دارد.ژانویه امسال سودربرگ با عقد یک قرارداد کلی سه ساله همکاریش با اچ‌بی‌او و اچ‌بی‌او مکس را شروع کرد. او تاکنون فیلم «حرکت ناگهانی ممنوع» را که تریلری جنایی است با بازی دان چیدل، بنسیو دل تورو، دیوید هاربر و جان هم برای همین شبکه ساخته است.
فیلم جدید سودربرگ بر زنی متمرکز  است که در زمینه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند. او هنگام بازبینی معمولی داده‌ها شواهدی ضبط شده درباره یک جنایت را مشاهده می‌کند و سعی می‌کند آن را به روسای شرکت گزارش دهد؛ اما برای این منظور باید از آپارتمانش خارج شود کاری که از آن وحشت دارد. نقش این زن را زویی کراوتیس ایفا می‌کند.
کراویتس بازیگر فیلم «بتمن» در کنار رابرت پتینسون بوده و در نقش زن‌گربه‌ای بازی کرده است. این فیلم ۴ مارس ۲۰۲۲ اکران می‌شود. او به تازگی بازی در دو مجموعه تلویزیونی را به اتمام رسانده است.
سودربرگ نامزدی اسکار فیلمنامه را برای «جنسیت، دروغ‌ها و نوار ویدیو» کسب کرده و دو بار نامزدی بهترین کارگردانی اسکار برای «ارین بروکوویچ» و «ترافیک» را در کارنامه دارد که برای دومی این جایزه را به دست آورد.

ورایتی