هنروتجربه: رییس سازمان سینمایی عصر شنبه ۱۶ اسفند، از بخش‌های مختلف ستاد برگزاری و اجرایی جشنواره «هنر زنده است» بازدید کرد.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از از ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره «هنر زنده است»، حسین انتظامی در جلسه‌ای با بهروز غریب‌پور رییس شورای سیاست‌گذاری، محمدمهدی عسگرپور عضو شورای سیاستگذاری، مازیار رضاخانی مدیر جشنواره، کمال تبریزی دبیر بخش فیلم جشنواره «هنر زنده است» به گفت‌وگو نشست و در جریان نحوه برگزاری این رویداد قرار گرفت.

او در ادامه این بازدید در گفت‌وگو با ستاد اطلاع‌رسانی جشنواره، با اشاره به موقعیت ویژه این رویداد گفت: «از همت نام‌آوران عرصه فرهنگ و هنر تشکر می‌کنم که برای برگزاری باشکوه این جشنواره، تدبیر کردند. نفس فراهم کردن زمینه برای جوانان به جهت ارائه کار و دیده شدن کارهایشان در شرایط انفعالی که در این سال کرونایی وجود داشت و عده‌ای تصور می‌کردند که همه فعالیت‌ها باید تعطیل شوند، قابل قدردانی است».

رئیس سازمان سینمایی افزود: «در این جشنواره استقبال قابل توجهی از سوی جوانان صورت گرفته است که این می‌تواند زمینه‌ساز بروز استعدادها باشد و جذابیت بیشتری برای جوان‌ها جهت ارائه کار از سراسر ایران داشته باشد. تقسیم‌بندی‌هایی که در بخش‌های مختلف جشنواره وجود دارد، نوید نگاهی نو را می‌دهد و امیدوارم این کارها بیشتر مورد توجه قرار گیرند».