هنروتجربه: بازیگر سریال معمایی ریان جانسن پیدا شد. ناتاشا لیون که با موفقیت سریال «عروسک روسی»/ Russian Doll در کانون توجه قرار گرفت، ستاره اولین تجربه تلویزیونی جانسن با عنوان «چهره بی‌احساس»/ Poker Face خواهد بود.

ریان جانسن بیش‌تر با تریلر علمی‌خیالی «لوپر»/ Looper و درام جنایی و معمایی «چاقوکشی»/ Knives Out شناخته می‌شود که این دومی نامزدی جایزه بهترین فیلم موزیکال یا کمدی گلدن گلوب را کسب کرد و نامزدی اسکار بهترین فیلم‌نامه اریژینال را برای جانسن به ارمغان آورد. البته جانسن سه قسمت از سریال محبوب «زدن به سیم آخر»/ Breaking Bad را کارگردانی کرده بود و برای قسمت «پنجاه‌یک»/ Fifty-One در سال ۲۰۱۳ برنده جایزه بهترین کارگردانی اتحادیه کارگردانان آمریکا هم شده بود.

هنوز جزییاتی درباره پروژه تلویزیونی جانسن اعلام نشده ولی او چنین اظهار نظر کرده است: «خیلی هیجان‌زده‌ام که می‌توانم چنین ماجرای معمایی سرگرم‌کننده و شخصیت‌محوری را تجربه کنم که با تماشای امثال آن بزرگ شدم. خیلی خوش‌حالم. داشتن ناتاشا به عنوان شریک جرم هم رؤیایی است». ریان جانسن علاوه بر نویسندگی و کارگردانی، یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی «چهره بی‌احساس» هم خواهد بود.

  • ایندی‌وایر