هنروتجربه: پوستر فیلم سینمایی «زیر نور کم» به کارگردانی محمد پرویزی و تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اف با تصویری از لیلا زارع و صابر ابر همزمان با نمایش آنلاین آن رونمایی شد.

لیلا زارع، صابر ابر، حمیدرضا آذرنگ و بهناز جعفری به همراه بیتا بادران، تیرداد کیایی، رابعه مدنی، روح الله کمانی و نیلوفر شهیدی در این ملودرام اجتماعی به ایفای نقش پرداخته اند.«زیر نور کم» که بر اساس فیلمنامه ای با عنوان «سمفونی تولد» نوشته محمد پرویزی ساخته شده‌است.

محمد پرویزی که کارگردانی فیلم سینمایی «لابی»‌را نیز در کارنامه دارد، پیش‌تر در یادداشت کوتاهی درباره «زیر نور کم» نوشته بود: «من از آدمهایی که از زندگی ام رفته اند (تا به امروز) خلاصی ندارم. نمی توانم آن‌ها را جایی رها کنم، چون به شکل‌های متفاوتی بازمی گردند و با لحظه های خوبِ زندگیم ترکیب می‌شوند. این درهم تنیدگی آن‌ها گاهی تکان دهنده است. سر زده کسی از راه می‌رسد دور میزی که نباید باشد حاضر می شود. شده با آن‌ها ساعت‌ها و یا روزها جایی دیگری بوده‌ام. همین وقت‌هاست که زندگی ام زیر و رو می شود… به این خاطرِ که جایی که هستم یا باید تاریک تاریک باشد، یا روشنِ روشن… من از ماندن « زیر نورِ کم» می ترسم».

اکران آنلاین این فیلم از شب گذشته هفتم فروردین در دو سامانه آنلاین فیلیمو و نماوا آغاز شده است.