هنروتجربه: کاوه مظاهری که فیلم کوتاه «روتوش» را در هنروتجربه اکران کرده بود، در مورد برنامه ریزی اکران فیلم دیگرش به نام «بوتاکس» توضیحاتی داده است. 

کاوه مظاهری کارگردان فیلم سینمایی «بوتاکس» با اشاره به برنامه برای نمایش این فیلم سینمایی به مهر گفت: «در تلاش هستیم در سال جاری فیلم سینمایی «بوتاکس» را در هنروتجربه اکران کنیم، البته پیش از هر چیز باید دید که کرونا چه وضعیتی را برای ما رقم می‌زند».

او بیان کرد: «همچنین این فیلم قرار است در جشنواره‌های مختلف بین‌المللی حضور پیدا کند که اکثر جشنواره‌های خارجی از اردیبهشت ماه فعالیت‌های خود را آغاز می‌کنند».

این کارگردان سینما درباره دیگر فعالیت‌های هنری خود توضیح داد: «متاسفانه شیوع ویروس کرونا برنامه‌های ما برای تولید را به هم ریخته است برای همین نمی‌توانیم خیلی دقیق در زمینه فعالیت‌های هنری برنامه‌ریزی کنیم».

او تاکید کرد: «پروژه‌ای سینمایی در دست دارم که برای نگارش آن اقدام کرده‌ام و به احتمال زیاد اواخر سال جاری به مرحله تولید می‌رسد».

مظاهری گفت: «متاسفانه در شرایط شیوع ویروس کرونا دچار ناامیدی شده‌ایم و نمی‌دانیم که اگر فیلمی هم ساخته می‌شود نتیجه نهایی آن، چه خواهد بود و آیا امکان دیده شدن آن فراهم می‌شود یا خیر. الان دوستانی که فیلم هم می‌سازند اگر برگشت مالی فیلم برایشان مهم باشد کمتر به سمت تولید فیلم می‌روند و بیشتر به سمت ساخت فیلم برای شبکه نمایش خانگی رفته‌اند».

برچسب‌ها: