هنروتجربه: دو جایزه اصلی جشنواره کووتو تانزانیا به انیمیشن «بنیامین» رسید.

به گزارش سایت هنروتجربه، انیمیشن سینمایی «بنیامین» جایزه بهترین فیلم داستانی و بهترین کاراکتر انیمیشن را در اختتامیه جشنواره کووتو تانزانیا که به دلیل شرایط کرونایی به صورت آنلاین برگزار شد، از آن خود کرد.

برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کووتو از ۲ تا ۱۶ آوریل (۱۳ تا ۱۶ فروردین) در دارالسلام پایتخت تانزانیا بود و اختتامیه آن روز دوشنبه هفته جاری برگزار شد.

انیمیشن سینمایی «بنیامین» که پخش بین المللی آن در اختیار گروه عماریار و شرکت فیلمارکت است، پیش از این نیز در جشنواره بین المللی فیلم زوما در کشور نیجریه پذیرفته شده و همچنین برنده جایزه بهترین انیمیشن سینمایی کشور در سی و دومین جشنواره بین المللی  فیلم کودک و نوجوان اصفهان شده بود.

در خلاصه داستان «بنیامین» آمده است: «خرابکاری‌ آشر، دوست بامزه، اما دست و پا چلفتی بنیامین باعث اسارت مادر بنیامین توسط سربازان پادشاه می‌شود. بنیامین تصمیم می‌گیرد برای نجات مادرش به سفری پرخطر برود و این سرآغازی است برای ماجراهای پرفراز و نشیب بنیامین و آشر…»

انیمیشن سینمایی «بنیامین» محصول موسسه پویانمایی «آینده‌نگار» به تهیه‌کنندگی مصطفی حسن‌آبادی و کارگردانی محسن عنایتی است.

برچسب‌ها: