هنر و تجربه: حالا که قرار شده «داستان وست ساید/ West Side Story» اواخر سال اکران شود و ساخت «ایندیانا جونز۵» هم به جیمز منگولد واگذار شده، استیون اسپیلبرگ سراغ فیلم بعدی‌اش رفته است.

اسپیلبرگ این بار می‌خواهد داستانی درباره بلوغ را بر اساس روزگار نوجوانی و بزرگ‌شدن خودش در آریزونا تعریف کند؛ اتفاقی که پیش از این چندان شاهدش نبودیم که اسپیلبرگ در فیلمی از کودکی و روابط خودش بگوید و به همین خاطر، این فیلم از همین حالا برای علاقه‌مندانش خیلی جذاب‌تر شده است. یکی از کنجکاوی‌های طبیعی هم پیرامون بازیگرانی است که نقش‌های اصلی را بازی خواهند کرد.

قبل از این اعلام شده بود که میشل ویلیامز قرارست شخصیتی را بازی کند که با الهام از مادر اسپیلبرگ خلق شده است و سِت روگن هم نقش عمو را بازی خواهد کرد. حالا «ورایتی» خبر داده است که اسپیلبرگ پدرش را هم یافته! و پل دِینو نقشی را جان می‌بخشد که بر اساس پدر واقعی او با نام آرنولد سروشکل گرفته است. در این گزارش آمده است که بیش‌تر ترکیب بازیگران فیلم از بازیگران جوان‌تر و ناشناخته تشکیل شده، از جمله بچه‌ای که قرارداد بازی در نقش خود اسپیلبرگ را امضا کرده است.

فیلم‌برداری این فیلم که هنوز عنوانش مشخص نیست، از تابستان امسال آغاز می‌شود و تاریخ اکران هم احتمالاً در سال میلادی آینده خواهد بود.

  • پلی‌لیست