هنروتجربه: فیلم کوتاه «زنگ تفریح» به کارگردانی نوید نیکخواه آزاد، به عنوان تنها نماینده از ایران، به بخش مسابقه بین‌الملل هجدهمین دوره جشنواره فیلم آلیکانته «Alicante» در اسپانیا راه یافت.

فیلم کوتاه «زنگ تفریح» با نام اسپانیایی «El Recreo» در اولین اکران رسمی در اروپا، در مسابقه بین‌الملل هجدهمین جشنواره آلیکانته «Alicante» به نمایش درمی‌آید و با آثار شاخصی از کلمبیا، آرژانتین، آلمان، انگلستان، پرو، ونزوئلا، اروگوئه، هلند، مکزیک و روسیه به رقابت می‌پردازد. این جشنواره، مورد تأیید «جوایز گویا»، مهم‌ترین رویداد سینمایی در اسپانیا است.

جوایز گویا «Goya Awards» جایزه ملی و معتبرترین جایزه سینمایی کشور اسپانیا است. «گویا» یکی از معتبرترین جایزه سینمایی جهان به‌شمار می‌رود. جایزه گویا در سال ۱۹۸۷ تأسیس و اولین دوره آن در ۱۶ مارس همان سال در محل تئاتر لوپه دوگا شهر مادرید برگزار شد.

«زنگ تفریح»، پیش از این، در جشنواره‌های شاخص مورد تأیید آکادمی اسکار از جمله جشنواره فیلم کوتاه «ازمیر» و جشنواره «سینه لبو» شیلی حضور داشته و از افتخارات آن می توان به کسب جایزه بهترین بازیگر از سی‌وسومین دوره جشنواره دانشجویی «Living Skies» کانادا و جایزه بهترین فیلم کوتاه از هجدهمین جشنواره «آکسفورد» آمریکا اشاره کرد.

شایان ذکر است که نوید نیکخواه‌آزاد هنرآموخته‌ مدرسه فیلم‌سازی و پژوهش‌های سینمایی «هیلاج» با مدیریت امیرشهاب رضویان است.پخش جهانی زنگ تفریح برعهده شرکت اسپانیایی «FeelSales» است.موژان کردی، ریحانه نبی‌یان، نیلوفر شکوهی‌نیا و غزل خلیلی بازیگران این فیلم کوتاه هستند.این فیلم کوتاه به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی نوید نیکخواه‌آزاد تولید شده و محصول «شمید فیلم» است.