هنروتجربه: «آخر هفته» در ادامه حضور بین‌المللی خود برنده جایزه بهترین فیلم کوتاه غیر اروپایی از جشنواره «جشن مستقل فیلم اروپا» شد.

به گزارش سایت هنروتجربه به نقل از روابط عمومی فیلم، «آخر هفته» عنوان اولین فیلم آریو متوقع است که در رقابت با فیلم‌های کوتاه بین‌المللی حاضر در بخش مسابقه «جشن مستقل فیلم اروپا» (ECU) جایزه بهترین فیلم غیر اروپایی این رویداد هنری را از آن خود کرد.

اختتامیه پانزدهمین دوره این جشنواره آپریل سال میلادی جاری هم‌زمان با فروردین‌ماه ۱۴۰۰ در شهر پاریس برگزار شد. بازیگران فیلم کوتاه «آخر هفته» فردین قادری، مصطفی لطیفی خواه، سحر طاهرخانی، ملیحه اسفندیاری و بردیا شریعتی هستند.

در خلاصه داستان «آخر هفته» آمده است: دو خانواده برای گذراندن تعطیلات به پارک رفته‌اند، ولی مشخص می‌شود که آن‌ها برای کار دیگری آنجا هستند و …

دیگر عوامل فیلم کوتاه «آخر هفته» عبارتند از طراحی و ترکیب صدا: پدرام بابایی، صدابردار: شهاب رضایی، جلوه‌های ویژه: مصطفی اوصانلو، مدیر تولید: آریانا نیکونژاد، مشاور رسانه‌ای: باران بن‌یاسین، دستیار فیلمبردار: آرمین متوقع، طراح پوستر: مریم برادران و مترجم: هدی عمیدی.

آریو متوقع  فیلم‌برداری بیش از ۴۰ فیلم کوتاه را در کارنامه دارد و نویسندگی، تهیه‌کنندگی، فیلم‌برداری، تدوین و طراحی صحنه و لباس را نیز در این فیلم به عهده داشته است.