هنر و تجربه: «یونایتد آرتیستس ریلیسینگ» تأیید کرد که فیلم جدید و هنوز بی‌نام پل تامس اندرسن در تعطیلات آخر سال ۲۰۲۱ به صورت محدود اکران می‌شود و فرصت رقابت در فصل جوایز آینده و اسکار ۲۰۲۲ را خواهد داشت.

فیلم اندرسن که پس از «رشته خیال»/ Phantom Thread (2017) ساخته شده است، از ۲۶ نوامبر (پنجم آذر) به صورت محدود و از ۲۵ دسامبر (چهارم دی) به صورت گسترده در سینماهای آمریکای شمالی اکران می‌شود. اندرسن که فیلم‌نامه را هم نوشته، یکی از تهیه‌کنندگان فیلم هم هست؛ و بردلی کوپر، بنی سفدی (یکی از دو برادر کارگردان «جواهرهای صیقل‌نخورده») و آلانا هِیم (یکی از خواهران و اعضای گروه موسیقی «هیم») از بازیگران اصلی فیلم هستند. این‌ها تنها اطلاعاتی است که درباره اثر جدید اندرسن تا امروز به صورت رسمی تأیید شده‌اند.

بخش اعظمی از فیلم‌برداری، پاییز گذشته در لس‌آنجلس انجام شد و اولین گزارش‌ها آن را درامی از دهه ۱۹۷۰ توصیف کردند که ماجراهایش در دره سن فرناندو روی می‌دهد. در حالی که خبری از پیرنگ رسمی داستان نیست، شایعه شده است که داستان درباره یک دانش‌آموز دبیرستانی بازیگر است که با یک کارگردان و تهیه‌کننده مشهور هالیوودی دوست می‌شود.

  • ایندی‌وایر