هنروتجربه: علی خوشدونی فراهانی که قبلا فیلم کوتاه «تناوب» را در بسته تابستانه هنروتجربه اکران کرده است، از نمایش آنلاین فیلم کوتاه «تکلیف» و فیلم‌نامه‌های جدید خود می‌گوید.

علی خوشدونی فراهانی کارگردان فیلم کوتاه «تکلیف» که چندی پیش جایزه بزرگ جشنواره فیلم کوتاه رضوی را دریافت کرد و سال گذشته نیز از جشنواره فیلم کوتاه تهران دست پر بیرون آمد، در گفت‌وگو با صبا درباره نمایش این فیلم گفت: «درحال مذاکره با یکی از پلتفرم‌های اینترنتی هستیم. البته از طرف آن‌ها مشکلی وجود ندارد اما چون تهیه‌کننده فیلم مشترک میان من و انجمن سینمای جوانان ایران است باید دید تصمیم آن‌ها برای نمایش فیلم چیست».

او درباره کارهای اخیر خود عنوان کرد: «دو فیلم‌نامه نوشته‌ام، اما هنوز تصمیم نگرفته‌ام کدام را بسازم. یکی از آن‌ها که در انجمن سینمای جوانان ایران با عنوان «یک تیم منتخب» ثبت شده، ولی احتمال تغییر نام آن زیاد است. این فیلم‌نامه در محیط یک دبستان پسرانه رخ می‌دهد و ساخت این فیلم در شرایط حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا کمی سخت است».

کارگردان فیلم کوتاه «تناوب» در پایان درباره فیلم‌نامه دیگر خود افزود: «محتوای فیلم‌نامه دیگرم رابطه مادر و فرزند است که در محیط آپارتمانی اتفاق می‌افتد. به دلیل شیوع ویروس کرونا این فیلم‌نامه را جوری نوشته‌ام که از تعداد افراد کم‌تری برای ساخت آن استفاده می‌شود و احتمال ساخت آن بیشتر است».