هنروتجربه: کیانوش عیاری به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد.

به گزارش سایت هنروتجربه، این کارگردان از روز گذشته به دلیل درگیری ریه با ویروس کووید ۱۹ در بیمارستان نیکان بستری شده است.

شبنم عرفی‌نژاد کارگردان فیلم «پشت در خبری نیست» و مدیر برنامه ریزی سریال «۸۷ متر»  در این‌باره گفت :«آقای عیاری چند روز پیش به کرونا مبتلا شده و از روز گذشته به دلیل وضعیتی که داشت در بیمارستان نیکان بستری شده است».

او با بیان اینکه تصویربرداری سریال «۸۷ متر» به اتمام رسیده و عیاری مشغول مونتاژ آن  بوده است از ابتلای یکی از دستیاران تدوین این سریال هم به کرونا هم خبر داد.

عرفی‌نژاد همچنین از تمام سینماگران و اهالی رسانه و دوستان درخواستی را مطرح کرد: «لطفا با تلفن همراه آقای عیاری تماس گرفته نشود چون ایشان باید استراحت کنند اما مجبور هستند تلفن خود را روشن بگذارد».

عیاری ۵ سال گذشته مشغول ساخت سریالی با نام «۸۷ متر» بود و البته تدوین فیلم «کاناپه» را هم در یکی دو سال قبل تکمیل کرده بود.این فیلمساز در سال‌های گذشته با توقیف حدود ۱۰ ساله «خانه پدری» ناراحتی‌ زیادی را متحمل شد که البته با رفع توقیف و نمایش محدودش در سال ۹۸ به نظر می‌رسید طلسم اکران فیلم شکسته شود، اما این فیلم حتی یک ماه هم کامل و پیوسته امکان نمایش روی پرده را پیدا نکرد بعد هم به طور غیرمجاز پخش شد، که تمام این اتفاق‌ها شرایط سختی را برای عیاری ایجاد کرد.