هنر و تجربه: جرج کلونی، نوا وایل، جولیانا مارگولیس و دیگر بازیگران سریال شاخص «ان‌بی‌سی» با عنوان «بخش فوریت‌های پزشکی» یا «اتاق اورژانس»/ ER تازگی به صورت مجازی دورهم جمع شدند و از خاطرات تولید این مجموعه محبوب گفتند.

در این گفت‌وگوی جمعی که با اهدافی خیرخواهانه همراه بود، وقتی صحبت از کار و تلاش کارگردانان شد جولیانا مارگولیس به شیوه مبتکرانه کوئنتین تارانتینو در کارگردانی قسمت خودش اشاره کرد تا شبکه «ان‌بی‌سی» نتواند در تدوین دست ببرد: «وقتی تارانتینو برای هدایت ما آمد، یکی از طرفداران پروپاقرص مجموعه بود؛ اما می‌خواست کار را به شیوه خودش انجام دهد و برای این منظور صحنه‌ها را با یک برداشت گرفت تا مسئولان و خالقان سریال انتخابی برای دست‌کاری در تدوین نداشته باشند. ما تمرین می‌کردیم و تمرین و تمرین. برای همین برداشت اول که انجام می‌شد، او می‌گفت: عالی است، برویم سراغ صحنه بعد! وقتی از او پرسیدم چرا این کار را می‌کند، گفت: این جوری نسخه من خواهد بود در هر صورت».

تارانتینو بیست‌وچهارمین قسمت از فصل اول سریال را با عنوان «مادری»/ Motherhood کارگردانی کرد که یازدهم مه ۱۹۹۵ روی آنتن رفت و ۳۳ میلیون نفر آن را تماشا کردند. کوئنتین تارانتینو این قسمت را پس از موفقیت فوق‌العاده «داستان عامه‌پسند» (۱۹۹۴) کارگردانی کرد.

  • ایندی‌وایر